Honda VT 125 Shadow (2000)

Vlastník CHOPPER.PETR
Vloženo 28.1.2012
Aktualizováno 18.1.2016

Honda vt 125 shadow je pro mě jedna z nejlepších chopperů ve 125ccm.
Je to úžasný stroj a když na ní dáte nový doplněk tak je hezčí a hezčí.
Doporučil bych ji pro mladý, natěšený motorkáře co chtějí motorku s duší

První dojmy - První jízdy byly o zvyku a taky o čekání až budu moc jezdit legálně s řidičákem. Motorka ve vás nechá pocit důvěry a skvělých požitků. Je to tak skvěle zkonstruovaná motorka, že na ní může jezdit úplně každý my mlaďoši, i již zkušený 50- tiletý pardál :D

Na první pohled budí respekt a obdiv.Hodně se podobá svým velkým taťkům má dva válce do V , je jen jediná škoda že nejsou chromované.Po disainové stránce je tedy výborně zpracovaná,a po té motoristické na tom je podobně.A když si ji ještě podle svého vkusu dostrojíte kdekdo se po ní ohlédne.
Tak s motorkou budu končit první sezonu tak moje postřehy :
Je to úžasně udělá motorka Honda se s motorem vytáhla.
Motorka má ráda časté řazení a do kopců chce držet v otáčkách pak nemá problém a roviny a širé pláně :D ty prostě miluje.
Má velmi nízkou hmotnost a tím pádem se sní skvěle manévruje
pár ostřejších situací jako když někdo v zaparkovaném autě otevře dveře nebo nedá přednost tak tohle vše sem sní už zvládl stačí se sní seznámit jako s každou motorkou a pak vás vždy podrží. Spotřeba je taky úžasný někdy mě příjde že jezdí jen na vzduch :) . Zatím žádné vážné závady jediné s čím sem měl problém byli blinkry a za to motorka nemůžu ale spíše ten co se v ní hrabal a kabely neodizoloval takže se kostřili , ale za to jak říkám motorka nemůže.
takže na závěr pomalu nám začíná končit sezona 2012 tak ať je tech pěkných dní na ježdění ještě dost jezděte a opatrujte se.

ranger901
ranger901 napsal 19.02.13 v 17:54 10b.

pekna moto , aj ja ju mam :) a mam jednu otazku : kde si kupil na prednu vidlicu to vybijane? nemas nejaky odkaz?

Poldas

Solas13 napsal 26.03.12 v 21:30

Krásná 10b

Petr.VF
Petr.VF napsal 23.03.12 v 15:13

jo malá shadowka je prima.
Tak ať to jezdí. Ode mě máš 10 bodů.