Harley Davidson FXCWC Softail Rocker C (2009)

Vlastník jsar
Vloženo 21.1.2012
Aktualizováno 2.5.2014

Vloženo: 02.05.2014, Uskutečněno: 02.05.2014, Zhlédnuto: 30x

Opět je 1. Máj a tak se chystáme do Berouna. Je ráno, je hezky, co víc si přát. No, Monča chce ještě vygruntovat, než vyrazíme. Tak jsem se rozhodl, že jí pomůžu. Konečně razíme do garáže a s trochou napětí čekáme, co na pokyn klíčku Mončina Berunda. Chytla napoprvé, není co řešit. Letos pojedeme jinudy než obvykle. Chceme jet z druhé strany od Nižboru, podél řeky Berounky. Příjemně nás překvapila opravená silnice od Nouzova přes Poteplí. Kdysi to býval tankodrom, ale ted je to parádní cesta lesem, se zatáčkami tak akorát. Cestou jsme viděli davy pěších turistů, a taky kolálistů. Kupodivu na motorkách nic moc. Když jsme dorazili do Berouna a zaparkovali, šli jsme se podívat na naše stromy. Na jednom už byly třešně, na druhém sice jablka ještě nebyla, ale také byl odkvetlý. Tady se líbat nebude. Tak jsme se chvíli prošli a zarazili v oblíbené restauraci Futur Café na výborném obědě a kávičce. Bylo tam narváno, číšník a barista v jednom se musel pěkně točit. Aby Monča neuschla, tak jsme musel jet hledat nějaký ten strom, co je ještě v květu. Pár jsme jich našli a tradici potvrdili u Nižboru a pak ještě poblíž Unhoště. Ze severu se to pěkně začalo mračit, tak jsme v pohodě zamířili domů, protože nás čekalo ještě odpolední a večerní cvičení ve Slaném. (http://www.fitnessklub-slany.cz/)

• Pár zápisů do deníku

Rok 2016 se rozjel naplno a tak jen pár postřehů z jízd. 1. Vyhřívané rukojeti jsou príma! 2. Letošní cesta na 1. Máje do Berouna se vyvedla, i když počasí bylo tak trochu na hraně. Ale nezmokli jsme, ani nezmrzli. Náš

Typ: Reportáž
    Vloženo: 23.06.2016
    Uskutečněno: 23.06.2016
  • Sezóna 2016

Sezóna se blíží a tak jsem začal Rockera chystat. Tedy, já! Dal jsem ho do osvědčeného servisu HS Choppers! Jarní příprava (olej, svíčky) + instalace vyhřívaných rukojetí, tlumící vložky do výfuků (tedy jestli to půjde -

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.03.2016
    Uskutečněno: 17.03.2016
  • Nehoda

V sobotu 19.4.2014 jsme se s Mončou (moninka67) domluvili, že vyjedeme. Jen tak, provětrat Berundu (Monči motorka), která ještě letos nevyjela. V 10,30 jsme byli u garáže, já jsem vytlačil stroje - a ejhle. Berunda jen t

Typ: Havárie
    Vloženo: 25.04.2014