Harley Davidson FXCWC Softail Rocker C (2009)

Vlastník jsar
Vloženo 21.1.2012
Aktualizováno 2.5.2014

Vloženo: 25.04.2014, Uskutečněno: 25.04.2014, Zhlédnuto: 36x

V sobotu 19.4.2014 jsme se s Mončou (moninka67) domluvili, že vyjedeme. Jen tak, provětrat Berundu (Monči motorka), která ještě letos nevyjela. V 10,30 jsme byli u garáže, já jsem vytlačil stroje - a ejhle. Berunda jen tak zabublala a pak už jen drnčel pastorek startéru. A nic. Monča, protože zná moje montérské kvality, už výlet vzdala. Jenže se přepočítala. Přistavil jsem auto, vytáhl kabely... No, musel jsem "obnažit" baterii. U Sportstera je pod sedačkou, která je uchycena jedním šroubkem. Pohoda. Jenže abych se dostal ke šroubku musel jsem vycvaknout z úchytů kufr, který Monča přidržovala. Pak už sedlo sundené. baterka vysunuta a za 10 minut dobíjení jsme nastartovali. Celková doba zdržení 45 minut. No nic! Jedeme k pumpě, Monča bere plnou, já mám dost a už frčíme. Jedeme se nejprve podívat na Kamenný menhir u Klobuk, viz minulý zápis. Dojeli jsme ke kameni, chvíli pobyli a že vyrazíme dál. Monča mě požádala, abych jí pomohl otočit motorku, tak jsem tu svojí zaparkoval asi 10m pod námi u krajnice. Jak jsem se k ní vrátil, vyřítila se ze shora od Peruce parta motorkářů s vodícím vozem, asi nějaký srázek - bylo jich jen tak dvaceti. Jakmile zahlédli Monču a její stroj, začali ječet, mávat, troubit. Bohužel, jeden z nich, na čtyřkolce, tak nějak přehlédl mojí mašinu a jak proletěl kolem lehce jí líznul. Díky tomu, že to na poslední chvíli strhnul, tak mi jen urval brašnu. Věci z ní se rozlétly po vozovce, držák byl ohnutý... Stojím u mašiny a přemýšlím o tom, co by se stalo, kdyby přijeli o pár chvil dříve, když jsem ještě stál u motorky. Asi by mě smetl.
Po chvíli se ten"jezdec" vrátil, ještě s kamarádem. "co s tím budeme dělat? Kolik to tak stálo?" Já mu říkám: "ty brašny jsou šité na zakázku, jedna stála "bůra". On na to: "Ty vole, já tu mám jen dvě stovky". Co se taky může přihodit
Tak na něj koukám, jak je vykulenej a říkám mu:"Viš co, zmiz mi z očí, nechci už Tě vidět". Tak odfrčel. No a to je celé. Brašny šly na opravu k tvůrkyni na Valdek a my domu, celí skleslí. Dneska teda nic moc. Jak jsem byl vytočený, ani jsem to nenafotil, sorry.

• Pár zápisů do deníku

Rok 2016 se rozjel naplno a tak jen pár postřehů z jízd. 1. Vyhřívané rukojeti jsou príma! 2. Letošní cesta na 1. Máje do Berouna se vyvedla, i když počasí bylo tak trochu na hraně. Ale nezmokli jsme, ani nezmrzli. Náš

Typ: Reportáž
    Vloženo: 23.06.2016
    Uskutečněno: 23.06.2016
  • Sezóna 2016

Sezóna se blíží a tak jsem začal Rockera chystat. Tedy, já! Dal jsem ho do osvědčeného servisu HS Choppers! Jarní příprava (olej, svíčky) + instalace vyhřívaných rukojetí, tlumící vložky do výfuků (tedy jestli to půjde -

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.03.2016
    Uskutečněno: 17.03.2016
  • 1.Máj 2014

Opět je 1. Máj a tak se chystáme do Berouna. Je ráno, je hezky, co víc si přát. No, Monča chce ještě vygruntovat, než vyrazíme. (n) Tak jsem se rozhodl, že jí pomůžu. Konečně razíme do garáže a s trochou napětí čekám

Vloženo: 02.05.2014
    Uskutečněno: 02.05.2014