Kymco Pulsar 125 (2010)

Vlastník Adelaid
Vloženo 10.1.2012
Aktualizováno 10.9.2019

Můj první vlastní stroj, se kterým jsem se po deseti letech od pořízení papírů zase učil brázdit naše tankodromy. Koupena nová v ČR, najeto víceméně bez závad 17.000 km, potom šla z domu, potřebuju silnější mašinu.

Motorka koupena od Motocykly Procházka

Honda @125: Cena

První dojmy - Okamžitě láska :-) (během prvního týdne jsem najezdil přes 500 km a byl opět hned u prodejce na 1.servisní prohlídce - tak brzy mě nečekal). Objevena první závada - povolený šroubek.

Motorku bych doporučil pro - Slušnej a dle mého celkem atraktivní stroj za málo peněz. Vhodnej pro první seznámení s motorkou pro mladý holky i kluky. Člověk s postavou nad 175 cm už si bude připadat trochu jako na tříkolce...

Najeto 17.000 km, spotřeba při sportovní jízdě kolem 3 litrů, což je pohoda (moje váha 80 kg). Závady: upadlý šroubek u sytiče, povolená zrcátka, odpadlé šroubky u krytu motoru, odpadlé šroubky od držáku výfuku (u hlavy), upadlý kryt výfuku, po roce odešla původní baterie (nechal jsem ji přes zimu ve vymrzlé garáži), silně ohnutý hlavní stojánek - při stavění jsem zabral v trochu špatným směru (po této zkušenosti se bojím používat boční, který je také chatrný).
Závěr: kluci na Tajwanský lince asi nemaj takovou sílu, takže je potřeba všechny šroubky dotáhnout. Pak už naprostá spokojenost, i když kvalita některých dílů by mohla být lepší. Nejvíc najeto 350 km/den, celkem v pohodlí. Max rychlost cca 90, pak už jsou vibrace a řev týráním mě i motorky. Kromě výměny oleje nevyžadovala žádnou zvláštní péči.

pernik92
pernik92 napsal 25.08.13 v 21:57

chvalim za vyber masiny
asi mam stesti na kus. Ty zavady se me zatim vyhybaji (tuk, tuk)
uzivej si ji a hlavne opatrne