Malaguti Madison 250 (2004)

Vlastník Matesimo
Vloženo 4.1.2012
Aktualizováno 9.6.2020

Malaguti Madison 250 RS Black Rider
Po delší době jsem si koupil další skůtr, ale vyšší liga. Doufám že budu spokojený a bez poruch.
Jak jsem ji zahlédl tak jsem věděl že jiný skůtr to určitě nebude.
Chtěl jsem aspoň 125cc.

Nyní již prodaný...

První dojmy - Skůtr s velice hezkým vzhledem. Černá matná ji velmi pasuje.

Po přestěhování z bytu na barák jsem se začal dívat po aktuální nabídce skůtru. Po předchozí zkušenosti s Kymco Agility 50 jsem věděl že nechci nic pod 125cc. Chtěl jsem už pořádnou značku, aby se mi líbil a také i mé manželce. Budeme s ním občas jezdit spolu na výlety a pak bude hlavně sloužit na cestu do práce a občas jen tak pro zábavu.
Vzhled v černé matné mě uchvátil, v ostatních barvách mi připadalo že už to není ono.
Zaujalo mě že má i originál kufr s madlem.
Stav po koupi je dle mého názoru velmi dobrý, po servise, jen budu muset tento rok vyměnit přední pneu.
Obsah 250 a výkon necelých 22koní zaručuje i nějakou tu zábavu, odpich od křižovatky je hodně dobrý, stovka na tachometru je tam coby dup, takže pro mě spokojenost.
Zatím jsem ho po koupi (leden.) jen vyzkoušel asi na 15km, ale pozdější zkušenosti, spotřebu, spolehlivost, atd doplním v průběhu sezóny. Snad budou jen kladné...
Nyní musím počkat na pěkné počasí, ať se spolu pořádně seznámíme :)

Tak po cca 1000km v sedle tohoto krásného skůtru zhodnocení:
Spotřeba při mém stylu jízdy( ani eko ani zas pila) asi 4 litry.
Jízdní vlastnosti na skůtra dobré, je pohodlný, ale hodila by se na naše cesty větší kola než 13palců.
Kladně hodnotím velikost skůtru, skoro všude se vleze ale přitom má spoustu místa a super sedlo.
Jako negativa bych řekl přední světla, slabě svítí a mohlo by být i nožní startování, při slabé baterce průser...
Doporučuji všem na cestování do 100km.

HeboSr70
HeboSr70 napsal 14.08.18 v 11:28 10b.

Zeptam se proč se prodal a jaky byly zavady. Ted ho někdo prodava celkem pod cenou, tak se ptam. Diky

istonbike
istonbike napsal 20.07.12 v 23:09

Parádní skůtřík s veselým kukučem ideál pro pohodové ježdění nejen po městě 10b

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 18.01.12 v 23:42

Taky jsem ti tam na oplátku šoupnul jednu desinu,a když tak na to koukám,neztrácel bych být tebou naději,taky pomalinku lezeš nahoru s kubíkama,takže neboj a možná jednou...
A i kdyby ne ,hlavní je aby ti ten talián dělal jen radost,a když se u toho bude bavit i batůžek tak pak je to teprve to pravé ořechové,
Takže hodně štěstíčka!!!

AC-SCHNITZER
AC-SCHNITZER napsal 14.01.12 v 15:11

Vypadá dobře, hlavně ať slouží, potvora italská

Milan1963
Milan1963 napsal 05.01.12 v 01:34

Určitě dobrá koupě.Dávám 10 bodů a přeju, at' jsi s tímto skútrem spokojen.