Jawa 350/638 (1991)

Vlastník maho4
Vloženo 16.12.2011
Aktualizováno 19.5.2014

nostalgie,udělal jsem si radost,dám ji do originál stavu

První dojmy - celkem slušný stav,zbytek SI doladím ABY TO bylo VŠE originál,nevím proč všichni sundávají kryt řetězu(váží PÁR deka A JE TO lepší ochrana NEŽ nějaké spreje)zbytek dopíšu AŽ TO začnu kompletovat.

POMALI ZAČÍNAM.NÁLEPKY,ORIGINÁL HEFTY,NOVÉ LANKA,SVÍČKY,FAJFKY,UHLÍKY,JE SUPR ŽE JDE KOUPIT ÚPLNĚ VŠECHNO NOVÉ ORIGINÁLNÍ.
JAK NASBÍRÁM ŇJÁKY HRACHY POFIČÍM DO MOTODOMU NAKOUPIT.
UŽ MÁM SEZNAM(KRYT ŘĚTĚZU,PADACÍ RÁM,OTÁČKOMĚR,ZRCÁTKA,PŘEDNÍ BLATNÍK A PLNO DROBNOSTÍ)JEDINÉ CO DÁM NAVÍC TAK KRYTY NA RUCE.
23.04.2012PROBĚHLA MONTÁŽ VŠEHO CO JSEM ZATÍM SEHNAL,A TAKY PRVNÍ DÁLKOVÁ HARTA,HRADEC NAD MORAVICÍ,VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ,FRÁDLANT A DOMŮ cca.270 KM.
SEDÍ SE PĚKNĚ,OVLÁDÁ SE PĚKNĚ JENOM MOTOR MUSÍ NA STŮL A KOMPLET OPRAVIT.ZVONÍ NA MĚM ÚPLNĚ VŠECHNO.
13.2.2014PŘIBYLO DECENTNÍ PEXI.ALE JINAK ZATÍM JEN JEZDÍM A JEZDÍM.NIČEHO JINÉHO JSEM SE ZATÍM NECHYTL.BOHUDÍK(NEBO BOHUŽEL) V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA A JAK SE NIC NEKAZÍ TAK NEMÁM POTŘEBU NIC OPRAVOVAT A UPRAVOVAT.
19.5.2014 TAK JSEM JI PRODAL,BOHUŽEL NEDOSTATEK ČASU MĚ K TOMU DONUTIL.DOUFÁM ŽE ŠLA DO DOBRÝCH RUKOU A NAJEZDÍ JEŠTĚ HROMADU KILOMETRU.

miky35
miky35 napsal 26.07.13 v 11:03 10b.

tak tohle je pecka! jako když včera vyjela z fabriky.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 02.04.12 v 21:28

Oceňuji věrnost k české značce. Přeji spoustu km bez závad a nehod. Uděluji ti 10bodiku. Snad se ti moje Jawka také bude líbit a nějaý ten bod od tebe dostanu

maho4
maho4 napsal 07.03.12 v 05:44

Jo,jo,to je úplna pravda.Už jsem domluvil chatu v Třebové jen počkat na počasí.A dáme víkendík.

jovik27
jovik27 napsal 06.03.12 v 21:23

Super stroj , škoda že není modrá , Klidně pojedu s tebou vzadu , já nikam nespěchám a jestli to drakisovi smrdí tak ať přestane hulit jedno cigáro za druhým a potom mu nebude vadit trochu kouře z pořádnýho stroje

Drakis
Drakis napsal 18.12.11 v 12:32

Těším se orginální zvuk.A uvědom si,že s tímto smraďochem budeš muset mezi náma asthmatikama jezdit vždy poslední.S tím obrovským výkonem to,ale nebude problém.Yamahu jsi prodal?