Jawa 50/20 Pionýr (1967)

Vlastník fichtlrider
Vloženo 20.11.2011
Aktualizováno 11.5.2013

Po zimě zase na silnici :-)

Vloženo: 01.05.2013, Uskutečněno: 01.05.2013, Stav tachometru: 40 km, Zhlédnuto: 3x

Tak jsem dneska stěhoval pionýra z Prahy do Krňan na chatu.Cesta cca 40Km.Nejdřív se mu moc nechtělo ale jak se po pár kilácích zase rozchodil tak to zase byl ten starej dobrej pincek alias červená střela.Všechny kopce v pohodě za 2 a plnej.Žádnej problém nenastal a v pohodě jsem na něm dojel.

• Slapy

Tak jsem zase jel na moje oblíbené Slapy.Z Krňan je to kousek takže žádnej problém.Frčel jsem jak šanghajskej expres.Ze Slap jsem jel směr Nový Knín a pak jsem odbočil na Korkyni a Chotilsko.Zastavil jsem se na Starý Živ

Vloženo: 19.05.2013
    Uskutečněno: 18.05.2013
  • Skautská chata

S kámošema jsem se vydali kousek za obec Plaňany ke skautské chatě.Cesta tam byla opravdu těžká protože bylo bahna všude dost a byla podel trati (když jsem jel těsně u kolejí tak jsem občas jel i po pražcích když vykukov

Vloženo: 10.03.2012
    Uskutečněno: 10.03.2012
  • První vyjížďka a první pořádné vyzkoušení

Fichtl je už celkem pojízdnej a dokonce prošel i stk.Dnes byla výjížďka a konečně jsem fichtla pořádně vyzkoušel.K mému překvapení jel fichtl skvělě.Nebyl žádný velký problém s ním jet 70Km/h a to není seřízenej předstih

Vloženo: 10.12.2011
    Uskutečněno: 10.12.2011