Derbi Senda 125 R (2004)

Vlastník Logom
Vloženo 17.11.2011
Aktualizováno 30.8.2012

Skvělá motorka se čtyřtaktním motorem který pěkně táhne ,má nízkou spotřebu ,příjemný zvuk a díky své výšce vypadá jak mnohem větší kubatura.

Toto moto jsem koupil nedávno za nějakých 26 000 ,není divu že se sem tam něco musí doladit na co se předešlý majitel vykašlal.Trochu poštelovat karburátor přetěsnit výfuk trochu se pohrát s elektronikou. Je velmi úsporná taky ale záleží jestli ji tahám do deseti tisíc při každé příležitosti ,po městě se s ní dá jezdit na pětku ,pokud se moc nehoní cucne asi 2,4 litrů při vyšších otáčkách kolem 3,1 na sto.Líbí se mi že je na stopětadvácu hodně vysoká a vypadá minimálně jako 250 ,má parádní zvuk ,na silnici drží jako přibitá. Maximálka je tachometrově okolo 115km/h škoda že nemá šestý stupeň. Co se týče úložného prostoru popravdě není moc velký ale povinná výbava se mi tam vlezla celá. Pro shrnutí : Je to výborné čtyřtaktní enduro za skvělé peníze nevadí jí ani trocha prachu z polních cest ,krásně táhne ale maximálka by mohla být větší.

carlosac
carlosac napsal 23.01.13 v 19:23 10b.

Hodně pěkné endurko, jedna z nejpěknějších dvácových endur co jsem viděl, snad někdy uvidím jestli i tak dobře jede, 10b :D

Pechin1
Pechin1 napsal 02.04.12 v 07:41

A samozřejmě dávám 10b

Pechin1
Pechin1 napsal 02.04.12 v 07:34

Pěkný endurko tak ať ti stále slouží,přeji spoustu šťastných km v sedle i ve stupačkách

Behysek
Behysek napsal 26.03.12 v 20:00

Už máš zadělaný ten výfuk? Jednou sem jel zatebou a myslel sem, že tě sestřelým chvílema. Nejen proto, že ses mi ztrácel, ale ještě sem neslyšel nic kolem :D Jinak pěkná ;)

istonbike
istonbike napsal 17.11.11 v 12:40

Na jízdy cestou-necestou ideální lehoučká a dobře ovladatelná dváca s maximálkou víc než dostačující pro tuto kategorii dávám 10b s přáním super kilometrů v sedle