Derbi Senda 125 R (2004)

Vlastník Dave27
Vloženo 10.7.2011
Aktualizováno 11.5.2014

Je to skvělá čtyřtaktní 125, která vypadá jako mnohem větší motorka,a má i takovej zvuk :)

Aprilia RS 125: Na mně moc vysoká spotřeba...

První dojmy - Byl jsem z ní unešenej, protože oproti Fichtlu to byl fakt rozdíl :)

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co se chtěj pěkně svézt, za opravdu málo peněz. :)

Doplňky na motorce - "Karbon" zrcátka a blinkry, jiná přední maska, blatník a blastry Ufoplast, trocha karbonový folie, koncovky řidítek Proobikes, polepy Marco Simoncelli.

Derbinu jsem koupil nedávno, potřeboval jsem motorku co nebude moc žrát a pořizovací cena bude taky přijatelná (do 30 tis.), protože si všechno platim sám. Byla dovezená z Itálie v roce 2006. Tenhle stroj španělský výroby (s motorem od Hondy) mi přišel jako nejlepší volba a tak sem do ní šel. Využívám jí jak na projížďky, tak na dojíždění do školy a řekl bych že je na obojí ideální, spotřeba se pohybuje mezi 3-4 litry, podle stylu jízdy. V zatáčkách docela slušně drží a to mě na ní hodně baví, zrychlení je taky celkem slušný ale s maximálkou to uplně nejlepší neni. Když zalehnu tak z ní vymáčknu po rovině tachometrově 125km/h, ale řek bych že takových 15km/h je odchylka tachometru, ale je to pořád lepší než třeba Yamaha XT. Z 99% jezdim jenom po silnici, ale lesní nebo polní cestě se motorka taky nebrání. Myslim si že jako první motorka na každodenní ježdění je to ideální volba, a určitě každýho zaujme její hodně dobrej zvuk. (hodnocení jsem prováděl ve svojí třídě, ne opravdu nemá zvuk jako Ducati :D )

Na novou sezonu jsem nasadil motardový kola-motorka je obratnější a celkově se líp ovládá :) Koupil jsem novou řetězovku od CZchain a dokoupil pár doplňků jako blastry a přední motard blatník od UFOplastu,a taky koncovky řidítek Proobikes.

Chrolux
Chrolux napsal 27.06.13 v 23:24 10b.

Talian jak vyšitý Taliansko má proste nádhernú atmosféru,strašne ho milujem,ešte že si kúpil Ducati,veľa štasních KM

Dave27
Dave27 napsal 08.07.12 v 16:16

Díky moc jako cagiva nejede ale nestěžuju si

kruks
kruks napsal 08.07.12 v 12:48

Nádherná mašina a o helmě nemluvím
10b.

Pechin1
Pechin1 napsal 19.03.12 v 11:57

Pěknej stroj tak ať ti to lítá,přeji spoustu šťastných km v sedle i ve stupačkách Dávám 10 bodů

Dave27
Dave27 napsal 25.09.11 v 21:38