Aprilia RSV 1000 Factory (2006)

Vlastník lados
Vloženo 31.10.2011
Aktualizováno 4.3.2013

..." Zkus dvouvál a nebudeš chtít nic jiného " jsem dost často slýchával. tak jsem si řekl .."proč ne "

První dojmy - Oproti 4válu je opravdu jízda městem malé utrpení :-) ale jinak super

Všichni brebentěj něco o dvouválech ten tohle ten zase tamto. Tak jsem si řekl,že to vyzkoušíme na vlastní kůži. Abych při případné debatě mohl mít svůj náhled na věc a ne jenom co jedna bába povídala. / samozřejmě musíme brát v potaz to, že každému vyhovuje něco jiného..že../
Tak jsem si prohlížel co se dá v tomto segmentu sehnat. Na váhy dopadlo několik adeptů.
SUZUKI SV 1000 ...
DUCATI 1098 ...
APRILIA RSV 1000R Factory ...

Suzuki to prohrála protože v době kdy jsem měl dvouválové cukání nebyla žádná pěkná a celá okapotováná po ruce.
od Ducati jsem zase upustil z důvodů hodně častých návštěv u servisů..viz seřízení ventilové techniky a výměna rozvodových řemínků atpodobně. Protože každý ví kdo měl kdy japonskou holku tak je to více o ježdění než o servisování.
Tak volbu vyhrála Aprilka..

Nejen cenou ale těma všema moc pěknejma vyfiku... no prostě navěsili na ní co sedalo jako vánoční stromeček.

Tak uvidíme jak nám to spolu půjde...

BobRF
BobRF napsal 30.03.12 v 09:04

Nejpovedenější barevná kombinace kráska 10b

Bači
Bači napsal 16.01.12 v 19:41

Krásná holka ať ti dělá jen radost jako mě..

Myšounka

Moc pěkná Miluna 10b ty OZ kola bych mohl

lados
lados napsal 25.11.11 v 13:56

Diky
Už jsem se lekl. A s tím předním náfukem máš pravdu. Dostal jsem k ní ještě krovku místo zadní sedačky u spolujezdce.