Honda CBF 500 (2008)

Vlastník _Hanka_
Vloženo 22.10.2011
Aktualizováno 29.10.2011

Moje první motorka, spolehlivá, bez údžby, pohodlná, jsem s ní spokojená i na delší cestování

Srdcová záležitost. Pohoda, volnost, ta možnost se s ní projet a užívat si jen tu jízdu a po náročném dni si vyčistit hlavu – no prostě paráda! Moje první motorka. Koupila jsem ji novou a jako začátečník jsem s ní moc spokojená. Moje chyby dokázala zvládnout za mě. Je to příjemná motorka, se kterou se dá jezdit po městě i na delší cesty. Mám ji 2 roky a zatím žádný závažný problém kromě špatné baterky při jejím pořízení, kdy rozjezdy za vlhka byly náročnější, ale výměna baterky pomohla. Mám za sebou výměnu brzdové páky, která se zlomila, když mi spadla. Ideální rychlost je asi kolem 110-120, ale od od 100 už to na ní celkem fouká. Někdy mezi 5-6 tis otáčkami klesne výkon, ale není to nic nezvládnutelného. Mám pocit, že má malý rejd, ale kdoví jen jestli to není mou nešikovností. Chybí mi na palubovce hodiny a ukazatel dojezdových kilometrů by taky neuškodil .
Byla jsem s ní už i na delších cestách a její spolehlivost i při změně počasí v průběhu dne mě velmi potěšila. Zkušeností ale myslím ještě není dost, mám za sebou 12 tis.km a doufám,že jich ještě hodně spolu najezdíme!

Vašina
Vašina napsal 30.12.11 v 15:54

dobrá volba, mám ji taky

jeducomužu
jeducomužu napsal 17.11.11 v 07:30

pro motoženu idealni motka. preju kratkou zimu