Kymco DJ 50 S (2011)

Vlastník jackm
Vloženo 16.10.2011
Aktualizováno 19.7.2014

Vloženo: 07.06.2013, Uskutečněno: 05.06.2013, Stav tachometru: 9024 km, Zhlédnuto: 22x

Ve středu, když byl první hezký slunečný den po dlouhé době, jsem si udělal vyjížďku.
Cestoval jsem po Krušných horách, bylo to fakt nádherné navštívil jsem Moldavu, Fláje, Český Jiřetín a domu jsem jel přes Německou stranu (Rechenberg-Bienenmuhle).

Najel jsem okolo 80 kilometrů. Okolo mě byla moc krásná krajina a tak jsem si vždy zastavil a fotil, užil jsem si to moc.

Informace o místech, kde jsem byl:
Moldava:
Obec Moldava se rozkládá na vrcholcích Krušných hor, na novoměstských pláních a v údolí pramene Muldy v průměrné nadmořské výšce 790 m.

Fláje:
Vodní nádrž Fláje je údolní nádrž, jež vznikla za unikátní pilířovou přehradou, která je jediná svého druhu v České republice. Byla vybudována na Flájském potoce na území obce Český Jiřetín (u osady Fláje) v roce 1963. Slouží jako hydroenergetické zařízení a jako zásobárna pitné vody.

Český Jiřetín:
Český Jiřetín (německy Georgendorf) je horská příhraniční obec ležící na soutoku Flájského a Bystrého potoka v Krušných horách v okrese Most v Ústeckém kraji. Rozkládá se v nadmořské výšce 610-740 m. K Českému Jiřetínu náleží osada Fláje, která byla z větší části zbořena při stavbě přehrady.

Rechenberg-Bienenmuhle:
Nic zajímavého tudy jsem se jen vracel na Moldavu, ale cestou v Německu nádherná příroda.

A cestou domů jsem natočil 9 000 kilometrů.

Škoda těch FOTEK, většina má blbé bary, jas, kontrast místo bílé růžovou, bohužel může za to můj foťák, který sice fotí, ale není v pořádku.

• Výlet na Hněvín

Tak jsem dneska umyl skútříka a vyrazil na Hněvín do Mostu. Najel jsem nejmíň 70km, pravda už v půlce cesty tam mi byla zima, ale to neřeším, na únor krásně! Potkal jsem 6 pořádných mašin. No a taky jsem narazil na j

Vloženo: 08.02.2014
    Uskutečněno: 08.02.2014
  • Lednový výlet na Větruši

Dneska pohodové počasí, samozřejmě kolena trochu bolely, zima cítit byla, ale nic hrozného, krásně jsem se svezl. :-) Najeto přes 50 km, cíl cesty Ústí nad Labem, Větruše. :-DD

Vloženo: 19.01.2014
    Uskutečněno: 19.01.2014
  • Lednová projížďka - Duchcov

Ač musím myslet na své zdraví, tak v poměrně teplém počasí na danou dekádu, tak mi stejně nedělají moc dobře. Stejně mi to nedá a musím jezdit hned, jak přestane mrznout. |-) Sice jenom na skútru, ale na absťák od dvo

Vloženo: 08.01.2014
    Uskutečněno: 08.01.2014