Harley Davidson FXDF Dyna Fat Bob (2011)

Vlastník ChecoCabron
Vloženo 11.10.2011
Aktualizováno 30.11.2012

Motorka co se blizi stylu Bobber uz v originalu, ktery jsem chtel. Motor, ktery citite pod sebou,mate pocit,ze ho musite na stopce zkrotit jako divokeho kone.Az budu mit vice zkusenosti,dopisu vice informaci

První dojmy - Vzpominam,ze se mi na ni jezdilo paradne, ma to velice choppersky posez, nohy hodne dopredu, to mam rad, divoky vzhled. Divokost je citit i v jizdnych vlastnostech, drzi krasne na silnici, proste nadherna masina.

Dopisu hned po prvnich kilometrech, zatim mohu rict,po zkusebni jizde, ze to byla super zkusenost, ktera me hodne uspokojila. Klasicky trasak, ktery ti udela masaz tela

Zatím jsem ujel 450km,ale musím říct,že jsem spokojenej. Motorka je nádherně ovladatelná, pěkně táhne, zatím jsem nemohl do plných otáček, to až po ujetí aspoň 1500km. Sedí se na ní s lehce předkopnutýma nohama a nataženýmá rukama, ale je to pohodlný.
Zvuk je nádherný i s originálními výfuky,ale stejně budu měnit za něco otevřenejšího.
Zatím jsem hodil řidítka do černého matu, přikoupil boční brašny a opěrku, to vše lehce sundavací.
Co mi přijde velmi pohodlné je,že nepotřebuju klíček, stačí mít v kapse šém, moto mě pozná, odpojí alarm a už startuju a jedu.

Musím ještě říct, že vstřícnost a pohodovost v servisu HD v Praze mě mile překvapila, je pravda,že to není nejlevnější,ale rychlost a kvalita práce, včetně odvezení a přivezení, to vše vynahradí.

KATO666
KATO666 napsal 09.01.14 v 18:48 10b.

SUPER STROJ !!! JASNÝCH 10b.

toša.
toša. napsal 01.01.14 v 09:15 10b.

pěkná

harly27
harly27 napsal 30.11.12 v 12:06 10b.

10b

KatteKačka
KatteKačka napsal 21.11.12 v 07:56 10b.

Super . Hodně pohodových km

Rony01
Rony01 napsal 25.10.12 v 10:09 10b.

Ahoj priateľu .. Krásna moto, ale nejako si sa zabudol zastaviť s ňou v Bratislave