Triumph Daytona T595i (1998)

Vlastník Bart.B24
Vloženo 29.9.2011
Aktualizováno 29.9.2011

Motorka co má koule a snad vám ani nedovolí jezdit podle předpisů. Je to prostě rebel :D

Mám najeto zatím směšnejch 700 kilometrů, ale jedno vím jistě. Je to fakt jiný kafe než zelená rejže. Po 6koví Ninje je to obrat o 180°, Jak Ninja byla hodná, kultivovaná, hravá, působící dojimem, že by jste jí dal na projetí i pěti letýmu děcku, tak Daytona je pravej vopak. Kurva píča jede jako píchlá svině, hrubá, brutální s dokonalím průběhem výkonu. Tohle není mašina pro hodný kluky co chtěj jezdit kochačku a honit se možná tak s motýlama. Jebat fízla do prdele ocelovou trubkou.

Dostala se my do rukou už s laďákem, pancéřovými hadicemi, širšíma řidítkama a trochu popuštěná ve vidlích. Výsledek byl ten, že jsem se zamiloval. Brutální mašina se super nástupem výkonu, bombovou ovladatelností do zatáček a trochou zákeřnosti na výjezdech z nich. Vlnění řidítek se docela omezilo jakmile jsem vrátil origo řidítka a vrátil pozici vidlí v brejlích na normál. Nikdy bych nevěřil, že taková drobnost takhle ovlivní jízdní vlastnosti. Nicméně ty řidítka tam, pro jejich pohodlí možná vrátím a tak to bude zase ta zákeřná potvora.
Oproti Ninje samozřejmě lepší brzdy, lepší nástup výkonu, věčí výkon... bla bla bla. Hlavní rozdíl je v tom, že není tak bezpáteřní jako zelená rejže. Na rejži jste mohli jezdit v kopcích "kudlu" a pak se v klídku vrátit domu po silnici první třídy a deset vesnic a nepříjde vám, že jedete takřka podle předpisů. Když ale, když si vezmete Daytonu, tak jí ohřejete, tam poletíte jak hovada, v kopcích budete lítat jak hovada a zpátky poletíte jako hovada. Ta motorka vám prostě nedovolí jezdit pomalu a slušně. Mě to na ní prostě nejde. Jezdit na tomhle 50 je prostě jenom špatnej sen.

Enie
Enie napsal 10.01.14 v 21:55 10b.

Krásná, tak přeji plno šťastných km.. 10b.

krysoid
krysoid napsal 25.02.13 v 15:25 10b.

Žádnej bezpáteřní obratel ale kus anglický

Peter7
Peter7 napsal 08.08.12 v 19:26

Tahle masina je delana na zabaveni ridicaku

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 16.01.12 v 23:52