Piaggio Ciao 50 (1981)

Vlastník petao
Vloženo 14.10.2005
Aktualizováno 21.5.2008

Předně - tohle je model "SI"!Mám tohle pitchikolo už nějakej pátek a jsem s ním maximálně spokojenej.Jezdí to skoro denně se spotřebou do 2 litrů a to jsou veškeré náklady na tenhle stroj.Jede tak kolem 45km/h a víc ani ťuk.Na BA95 to táhne skvěle odspod

Cesty: Leda ty dvoudenní-abych se stihl vrátit ze spanilé jízdy do druhého dne.he he he

Další info: Je to nezmar,upravil jsem trošku blatníky a trošku celkovej zevnějšek.Dokonce jsem se dočetl,že to někomu jede 60!!!Je to vůbec možné??Já mám maximálku 44 a to z kopce a rve mi to srdce jak je to přetočený.

Jinak se chystam na vyssi kubaturu,po malorazce pasu po nejakym nahaci nebo cestacku.600 a vice

smazany16128
smazany16128 napsal 28.02.06 v 18:03

Mám stejnou s motorm minareli a válcem 80 ccm z hodny uvnitř a tahá mi 95.Když na ní jedu tak sou všichni vydřený.Akorát brzdy fakt nestíhaj.

petao
petao napsal 16.10.05 v 20:34

Nazdárek hoši!Dík za přivítání,fotky jsem dodal jak jsem slíbil.Poděkování pro Gee,fakt dost zajímyvý odkazy,škoda jen že se to nedá sehnat někde tady,ale když jsem si tam prohlížel fotogalerii,tak sem jenom valil bulvy jak to maj někteří natuněný!Pro DjManny:pořádně to vyšperkuj a ať ti to lítá!Jo a mám tam varouše,ale zbavit se ho nechci /aspoň ne teď/.Tak zdar a nezadři!

Váca
Váca napsal 14.10.05 v 17:07

jo a mimochodem.. vsiml jsem si ze mas plast na variator.. moje otazecka zni:,,mas i pod tim plastem variator??,, jestli jo a mel by jsi zajem tak bych ho rad s tebou vymenil za normalni prevodovku + financni doplatek.... ale asi chtit nebudes ze?? ja se snazim udelat totiz superpicikolo