Kawasaki ZX-6R Ninja (2001)

Vlastník Márty_pizděc
Vloženo 9.9.2011
Aktualizováno 24.4.2012

Prostě Kawa Ninja, moje srdeční záležitost

Ninja přivezena 29.8.2011 v 23:15 z Klatov.Musím poděkovat Honzíkovy za šoférování a za prohlídnutí motorky, fakt díky jsi ten nej kámoš.
Když jsme vyřešili formality tak jsme řešili jak Ninju dostat na káru, vzhledem k dobrému umístění garáží předchozího majitele(mimochodem fakt super chlápek, sympaťák), jsme Ninju naložili na káru úplně parádně. Pak klasicky kolo do rohu stáhli jsme vidle a zadní stupačky kurtnama, a Ninja byla zajištěna, ani se nehla. A tak jsme vyrazily na cestu do Budějovic, cesta super já sem byl strašně rád, a nemohl jsem uvěřit že je moje, jóó . Cesta byla dlouhá, dokonce tak dlouhá že jsem to nevydržel a cca 15 km před domovem jsme ji sundali a dojel jsem na ní domů.
Motorka má vyměněny všechny kapaliny od předchozího majitele, takže byla jen rozborka, leštění, leštění a leštění. Teď už jen Ninju uškrtit a bude se jezdit o sto péro Celkově jsem zatím ujel 80 km. Nechci moc riskovat, kdyby mě chytli pomahači, tak aby nebyly potíže, tak si pěkně počkám na seškrcení. Čekal jsem dost dlouho, tak mě pár tejdnů nezabije .

Zx-10RCarlos

Aldič25 napsal 03.10.11 v 20:39

Hodně pěkná

dzarmil
dzarmil napsal 11.09.11 v 11:42

Kawa by asi mela byt spis zelena,ale tahle kombinace ji moc slusi .Preji mnoho km bez nehod se stastnym navratem domu .

Márty_pizděc
Márty_pizděc napsal 10.09.11 v 18:42