Loncin XM 125 (2011)

Aktualizováno 27.11.2011

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 15 záznamů

Pobocnik napsal 20.11.11 v 18:14

Tak v elektronice se trochu vyznám tak si to tam zapojuju a jinak taky koukám na ruzny navodu u jinejch motorek :) protože je to hodně podobny často :) třeba stím vejfukem

RAAF_96 napsal 20.11.11 v 18:09

To je pravda :) Coz ty ocividne mas :) a hlavne odvahu se do vseho bezhlave pustit :)

Pobocnik napsal 20.11.11 v 18:06

Musíš mít šikovný ručičky :)

RAAF_96 napsal 20.11.11 v 18:04

nevim, treba mi tam ten omezovac zapomeli pri vyrobe dat :D aha, tak to jsem blbe pochopil :) ale na to se budou dily blbe shanet, pac je to cina a xm se vyrabi teprve od roku 2010 takze tuningovych dilu bude minimalne.

Pobocnik napsal 20.11.11 v 17:46

Aha tak mě to bud blbě ukazuje nebo to nejede :D ... ja sem to myslel tak že na tu CBR si sehnal nakej jinej vejfuk a ten je nařez :) ne ten originál CBR :D

RAAF_96 napsal 20.11.11 v 17:18

jj pozkousej a uvidis :) ale me to jede pres 90km/h bez problemu. Jinak s tim vyfukem od cbrky by to mohlo byt hodne zajimave :D Jinak s tim kolenem si to dovedu predstavit :DD

Pobocnik napsal 20.11.11 v 16:57

No stim omezovačem to ještě zjistím pořádně ale mám už takovej typ :) ale to chce vyzkoušet :) ... no ten zvuk jako je v poho ale dokážu si představit lepší :D tady unás má jeden borec na motorce nakej vejfuk (na CBR 125) a to je nářez :D já sem zkoušel jezdit jen stim kolenem a to byl rachot jako blázen :D až tak to nechci :D jjj pruběžně děláám naky fotky :)

RAAF_96 napsal 20.11.11 v 16:52

Nemas zac.. Jj pri garancce dam vse do puvodniho stavu, a nebo se na ni uplne vykaslu A na kolik te vsechny upravy vyjdou? Planuju neco podobneho :) a S tim omezovacem, to myslis na otacky nebo na maximalni rychlost? A vyfuk? rekl bych ze ma loncin pekny zvuk :) teda krome vysokych otacek, pak to spis rve. Kazdopadne sem v prubehu zimy pridavej fotky a podrobnosti :) kdyby to vse vyslo tak to musi byt luxus.

Pobocnik napsal 20.11.11 v 16:42

JJ diky :) jo a hele s tím vypínačem bacha při garančce :) kamošovi kvuli tomu chtěli uplně nesmyslně zrušit záruku :/ tak já sem to jen odpojil pod sedlem a na garačky to připojuju :)

RAAF_96 napsal 20.11.11 v 16:15

Doprdele :D tak az to budes mit hotove tak mi dej vedet a posli presny popis, pac tohle presne bych si chtel poladit taky :D hlavne ti preju hodne zdaru :) PS: to vypinani motoru na stojan sem si dal pry taky :D

Pobocnik napsal 20.11.11 v 14:22

No už si dávám do kupi ukazatel zařazeny rychlosti, otačkoměr tam chci zapojitnak a pak se chci podívat na omezovač protože co všude čtu tak pišou u jinejch motorek že je to ružovej dratek z převodovky a ten na Loncinu taky je, takže to budu zkoušet ladit. Pak chci trochu poladit vejfuk at to má trochu zvuk :D ... No a pak tam asi hodím jinej vzduchovej filtr a přetryskuju :) jo a to vypínání motoru když dáš stojan sem dal pryč ... No to je tak zatim všechno co mam v planu ale bude toho asi víc co mě napadne během zimi :D

RAAF_96 napsal 19.11.11 v 13:48

Jake planujes upravy nebo zmeny?

Pobocnik napsal 15.11.11 v 12:17

Diky a neboj nešetřím ho ted ho mám rozebranyho a na jaře to bude uplně jina motorka

RAAF_96 napsal 13.11.11 v 10:56

PS: jen ho nesetri

RAAF_96 napsal 13.11.11 v 10:49

Vitej mezi nas Loncinari Snad bude endurko slouzit tak jako zatim me ode mne mas jasnych 10b