renocar_unor

Loncin XM 125 (2011)

Vlastník krajca_vlastik
Vloženo 29.12.2013
Aktualizováno 29.12.2013

vypadá jako větší motorka, jede pěkně a má i nízkou spotřebu

Honda XL 125V Varadero: nebyly peníze, ani momentálně žádný dobrý inzerát...
Zipp Manic: tuhle bych kupoval sice novou, ale loncin se mi líbil víc

První dojmy - Když sme pro ni do Valmezu jeli, nemohli jsme adresu najít, tak sem zavolal majiteli ať nám jede naproti. Přijel, tak jsme jeli za ním , chvíli sme se proplétali uličkama až někam na samý okraj města. Jak jsme přijížděli k pozemku a já ji viděl stát za bránou, už z auta jsem si říkal: ,,Ano! To je ta pravá!,, hned mi padla do oka.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky je ideální, ale myslím že jí nepohrdnou ani zkušenější jezdci.

Doplňky na motorce - nálepky KTM, na míru dělaný laděný výfuk, větší tryska, sportovní filtr, NGK svíčka, modrá LED parkovačka, modré podsvícení, lepší řídítka, vzhlednější zrcátka, hezčí tachometr z husqvarny a buh ví co ještě

Motorka jede i vypadá parádně. Jenom je to typ se starým karburátorem, takže má sitič a musím počkat než se zahřeje. Ale jak se zahřeje jede moc pěkně, nemůžu si ztěžovat. Na čtverku sem s ní letěl asi 80 a to ne naplno a pětku už sem neměl kde zařadit takže motorka valí jak vlak. Spotřeba je asi 3 litry. Brzdy jsou trošku ostřejší. Bydlím v kopci a cesta je z kostek takže docela klouže. Při mojí první jízdě byly kostky trochu mokré a při sebemenším zmáčknutí brzdy mi to ujíždělo. Ještě že sem to tak trochu čekal, jinak bych ji položil hned při první jízdě :D . Ovládá se parádně jenom ty pneumatiky ještě z výroby a ty při nižších teplotách docela kloužou, ale dá se to zvládnout. A ten zvuk je úžasný zní jako 450+

Na to, že to bývalý majitel neubrzdil a vletěl zezadu do auta je motorka v TOP stavu. Sice má pár škrábanců, ale dal na ni samé lepší věci. Odnesla to jenom maska, řídítka, zrcátka a tachometr. Vidle a kolo byly přeměřované v autorizovaném servisu a ustály to bez jediné újmy.

Je to sice čína, ale troufám si říct, že je to jeden z těch lepších čínských výrobků.

Tommygun20
Tommygun20 napsal 17.04.15 v 21:53 10b.

Nádhera i za čínou se lidi můžou otáčet

Pidlin
Pidlin napsal 14.09.14 v 16:19

Letí možna tak jak zpičený vlak z brodu do polichna ty homofobní zmrde

krajca_vlastik
krajca_vlastik napsal 08.01.14 v 17:21

no má najetý asi okolo 3000 ten tachometr je tam daný s husqvarny protože starej byl na odpis a navíc nevypadal nijak úchvatně...

Cimra
Cimra napsal 08.01.14 v 10:59 10b.

5000 km a vypadá pořád jako nová jak už tady zaznělo...taky sem jí chtěl ale nakonec mam jiný šikmoočko :) 10b

krajca_vlastik
krajca_vlastik napsal 29.12.13 v 20:49