Yamaha XJ 600 (1992)

Vlastník Krteczek
Vloženo 6.9.2011
Aktualizováno 9.5.2012

Vloženo: 07.09.2011, Uskutečněno: 06.09.2011, Zhlédnuto: 2x

Druhý den po koupi jsem se rychle naobědval a běžel pro svou novou motku (první noc je vážně nejhorší). Ani jsem se moc dobře nevyspal, jak jsem se bál, jestli se s miláčkem něco nestalo, ale mé obavy byly zbytečné. Stála přesně tak jak jsem ji zanechal.
Moje momentální výbava čítala jen rukavice a bundu, kterou jsem kdysi dávno dostal od bratra. Bylo na čase vrátit helmu a pořídit si vlastní + nějaké zabezpečení a drobnosti. Vydal jsem se po radách přátel do Bikers Crown na Praze 6, kde jsem za 3850,- v akci pořídil už předem vyhlédnutou helmu Caberg Dingo v černém matném provedení

Nakoupil jsem tam i pár dalších drobností a už jsem letěl na sraz s přáteli. Cestou jsem si odskočil na malou a s motorkou jsem vjel do kamení o průměru cca 10-15cm, kde jsem ji nechal stát. Celkem mě překvapilo jak moc velký problém bylo poté vyjet z tohoto terénu. Alespoň jsem si trochu procvičil práci se spojkou a plynem :)
Celý den se pak nesl v duchu menších projížděk po Praze a půjčování motky kamarádům.
Dnešní oříšek byl rozjezd do brutálního kopce (50-60°), ale nakonec se povedlo :)

• Yama went to Lenka

Před pár týdny jsem vložil motorku do inzerce, před třemi dny jsem se rozhodl inzerát odstranit a den na to mi volá slečna se slovy "doufám, že jste tu motorku nepordal?!" Ujistil jsem ji, že nikoliv a posléze mi bylo ř

Typ: Prodej

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.03.2012
    Uskutečněno: 10.03.2012
  • Plzeň a zpět

Tak mám za sebou druhý delší výlet (první byl Praha-Davle-Mníšek-Řevnice-Hlásná Třebaň-Beroun-Praha s baťůžkem). Tentokrát jsem jel do Plzně kvůli nějaké schůzce. Ráno kousek před devátou jsem vyrazil a v 10:04 už jse

Vloženo: 15.09.2011
    Uskutečněno: 14.09.2011