Yamaha XJ 600 (1992)

Vloženo 6.9.2011
Aktualizováno 9.5.2012

Můj první motocykl..

Vloženo: 07.09.2011, Uskutečněno: 05.09.2011, Zhlédnuto: 6x

Jak už nadpis napovídá, v pondělí 5.9.2011 jsem si v pozdních hodinách dojel do Mimoně pro svůj první motocykl. Cestou do Mimoně jsme trochu zabloudili v Mělníku a tak se náš příjezd posunul až na devátou hodinu večer.

Celý den bohužel celkem vydatně pršelo, takže moje první 100 kilometrová cesta domů po tmě byla zároveň i na mokré vozovce. Musím říct, že jsem měl celkem slušný respekt. Přece jen jsem naposledy na motorce jel v autoškole při rozšiřování řidičského oprávnění na neomezené moto.

Nicméně všechno dobře dopadlo a šťastně jsem dorazil do Prahy někdy kolem půlnoci. Musím říct, že veškerý strach ze mne odpadl během prvních 10ti kilometrů, kdy jsem si vyzkoušel ovladatelnost, brzy, podvozek, osvětlení a řazení. Pak už nastalo jen několik málo nepříjemných situací během celé cesty, ale k žádnému vážnějšímu ohrožení nedošlo. Na motorku jsem si celkem rychle zvykl, oproti motorce v autoškole má mnohem delší záběr spojky, což mi vyhovuje (citlivější povolování).

A teď už mě jen čeká celoživotní škola jízdy na motorce.. :)

• Yama went to Lenka

Před pár týdny jsem vložil motorku do inzerce, před třemi dny jsem se rozhodl inzerát odstranit a den na to mi volá slečna se slovy "doufám, že jste tu motorku nepordal?!" Ujistil jsem ji, že nikoliv a posléze mi bylo ř

Typ: Prodej

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.03.2012
    Uskutečněno: 10.03.2012
  • Plzeň a zpět

Tak mám za sebou druhý delší výlet (první byl Praha-Davle-Mníšek-Řevnice-Hlásná Třebaň-Beroun-Praha s baťůžkem). Tentokrát jsem jel do Plzně kvůli nějaké schůzce. Ráno kousek před devátou jsem vyrazil a v 10:04 už jse

Vloženo: 15.09.2011
    Uskutečněno: 14.09.2011