Suzuki GSF 1250 Bandit (2008)

Vlastník SValovec1000
Vloženo 4.9.2011
Aktualizováno 20.9.2014

Těžká, ale jen papírově, v reálu zas tak těžká neni. Krásně ovladatelnej stroj co táhne od 2000tis. ot. jak vůl.

První dojmy - Motorka nebrzdila, vlastně nebrzdí ani ted, ale už jsem si na to asi zvykl. Motor to je tahoun, a to neskutečnej, je jedno jestli jedete sami, nebo s batůžkem a plnou bagáží...jede to pořád stejně. Vcelku pohodlnej stroj na cestování.

Bandit byl zakoupený v ČR a je po prvnim majiteli. Má málo najeto, čemuž odpovídá i stav. Motorka je v originálnim stavu, žádná spatlanina. Upravim si ji podle svých představ. Zatim jsem koupil držák kufru, plotnu a kufr 55l , to vše od Givi a laděný výfuk Laser, který v testech laděných výfuků na GSF 1250 dopadl nejlépe. Chystám se ještě dokoupit padací rámy. Taky ukazatel zařazené rychlosti, bo jsem blbej a cpu tam pořád sedmičku.

Co se týče jízdních vlastností : Motor táhne jak vůl, a je jedno jestli jedu sám, nebo s batůžkem, jede to pořád stejně, kopec, nekopec, škarpa, neškarpa. Co se týče brzd, tak to je tragédie, snad pomůžou pancéřové hadičky, pokud ne, tak budu muset brzdit i nohama.

Už se těšim na nějakou pořádně dlouhou dovolenou, na tom se bude cestovat jedna básen.

Willik
Willik napsal 10.10.14 v 10:52 10b.

Tož máš to pěkné pane!

scalla
scalla napsal 08.06.12 v 12:58

Jaryn82: Nestárne, našel si babu...

LeonKrkon
LeonKrkon napsal 04.12.11 v 00:43

Prostě pořádná motorka

br1kos
br1kos napsal 09.10.11 v 21:19

Konečně pořádná motorka

capus
capus napsal 18.09.11 v 19:26

věřím že tě bude bavit déle,dřžím palce.