Jawa 175/356 (1956)

Vloženo 28.7.2011
Aktualizováno 28.7.2011

jawa 175/356 ( kývačka ), rv 1956,

jawa 175/356
Jednou sem byl na oldtimer festivalu ve Slavkově, kde právě přijížděla skupina kejvaček. Tyhle motorky mě hned na první dojem ohromily. A ten zvuk... Tak sem si řekl, že ji musím mít. Dlouho sem bádal na inzercích, kterou si koupit. Tahle mi padla do oka hned, takže sem neváhal a psal majiteli. Majitel mi ji i dokonce dovezl. První nastartování bylo pro mě něco jako pro malé děti Vánoce. Opravdu sem byl neskutečně šťastný a nemohl sem uvěřit, že mně tahle úžasná motorka stojí v garáži. Teď mám tuhle krasavici asi půl roku, od letošního jara (2011). Zatím jsme spolu najezdili asi 400km. Bohužel nemá papíry, takže s ní můžu jen po vesnici, ale dělá mi velkou radost. Nikdy mě nezklamala, až na svíčku. Je to prostě bezva stroj, který je nenahraditelný

kekz
kekz napsal 12.08.11 v 22:33

caue: díky, taky si pamatuju jak jsem ji poprvé nastartoval, nezapomenutelný zážitek..
silv: taky moc díky,

silv
silv napsal 05.08.11 v 09:31

Pěkná Jawička. Ať Ti dělá jenom radost!!! 10 bodů

caue
caue napsal 30.07.11 v 18:33

Jo jsou to dobrý stroje, taky si pamatuju jak jsem dovezl svoji 453 a poprvý se na ní projel, na to snad nikdy nezapomenu 10 b.

kekz
kekz napsal 29.07.11 v 11:23

chlup2 : Díky moc, neboj tenhle koníček mě jen tak bavit nepřestane.
MimoCZ: Díky, tobě přeji ať se ti sen splní.
Dolin: Taky děkuju, cena by mohla bejt nižší ale to víš, když chceš něco mít za každou cenu, na výdaje nehleď, důležitá je radost. Jinak mám neorigo přední masku s bošákem jinak vše je origo.. taky ti přeji, ať si někde seženeš 56 rok :)

chlup2
chlup2 napsal 29.07.11 v 11:14

Máš pěknou hračku a dobrýko koníčka, tak u toho zůstaň