TMEC Betka (2010)

Vlastník Robertek
Vloženo 25.7.2011
Aktualizováno 14.6.2016

Malá motorka vhodná na ježdění po okolí.Na teto motorce se mi libi nejvice mala spotreba a ta je 2l na 100km

První dojmy - asgsdgfadsfasdfasdf asdf asd f sdaf asd fasd f asdfa sdfsdfadsfsad asdfasdfsadfsda fasdflůasdfasdkasdfjklfnfajsd fjklsdfjkljklsdfjkldfsjklfasdf jklsdfajklfjklasjklfjklasdjklf jklasjkldfjklasdjklfjkljkasdfj kjklasdjklfjlaksdjklfjksdajkfj kasdjkfjkasdjlkfjksdajkfjklsda jklfjklsdajklfjklasdjlkfjlksdj klafjljkladsjklfjsdjkfjklasdjk lfjsdklafjjadsjlfjlasdlkfj

Zpočátku mě trápil malý výkon, ani po otevření se moc nezvýšil. Až teď ve 4000km si motor sedl a je to úplně o něčem jiném. Nemůžu si jí vynachválit. [stream]http://www.stream.cz/uservideo/615444-tmec-betka[/stream][stream]http://www.stream.cz/uservideo/615498-tmec-betka-jizda[/stream]

Raptík
Raptík napsal 27.10.12 v 16:18 10b.

pěkná betka škoda toho pádu

betkař.
betkař. napsal 26.07.11 v 23:45

podivej se na přirubu ke karburatoru tam je dycky taka mala dira tak ji provrtej za vetsi,a nebo se podivej jestli nemas v koleně vyfuku zmensenou díru tyky to provrtej nebo to se da i vindat. jinak pekny stroj

El_Burro
El_Burro napsal 25.07.11 v 23:16

Co já jsem jel na Betce tak u tý se z kopce dal tachometr až na doraz a jelo to rychleji než Mosquito když se to vytočilo do max otáček ale to už byl hroznej kravál,tak 90km/h max.