Suzuki SV 650S (2004)

Vlastník zulu
Vloženo 20.7.2011
Aktualizováno 26.1.2015

Můj vysněný stroj. Podle mně neexistuje lepší volba pro holku, která přestupuje z malé kubatury na "něco většího". Po snížení se hodí i pro mrňouse, což je pro mě rozhodně výhoda!

První dojmy - Je geniální! Do ruky padla kupodivu de facto hned, ikdyž obavy při přestupu ze 125 ccm byly obrovské. Je snadno ovladatelná, i díky snížení ve vidlích. Problémy se za těch pár let naštěstí nevyskytly žádný a všude sklízí jen obdiv :)

Motorku bych doporučil pro - Určitě klukům, kteří chtějí na silnici trochu zábavy a nechtěj jezdit jen vyloženě "rovně rychle". Je to motorka dělaná do zatáček a tam si taky chrochtá :) A jako druhý krok i holkám, kterým nestačí už 125 nebo 250 ccm a po snížení i těm co nejsou zrovna 175 cm modelky :)

Doplňky na motorce - padáky, držák + kufr, ledkové diody pod rámem

Motorka je snadno ovladatelná, do zatáček jde úplně sama. Dobře zrychluje, i účinně brzdí. Podvozek je tvrdší, což taky na silnici vyžaduju. Spotřeba kolem 6,5 l / 100 km je optimální, žádný ultra žroutisko to není, když oproti 2 l u 125 ccm je to trošku rozdíl :) Zatím se nevyskytly žádné problémy, a nikdy mě nenechala ve štychu, je to zlatej stroj, nemohla jsem si vybrat líp. Ze začátku jsem se té volby bála, ale přišlo mi to jako ta lepší varianta oproti monsteru, ten by mi asi vyžral díru do šrajtofle :) Preferuju prostě Japonce :) Mám jí nadoraz sníženou, protože jsem mrňous, a můžu rozhodně doporučit všem slečnám, kterým už nestačí 125 ccm, super volba!!

zulu
zulu napsal 25.06.12 v 22:35

Děkuji za pěkný komenty :)
Veškerý úpravy na motorce dělal předchozí majitel, takže na tom nemám žádnou zásluhu a moc o tom nevím - jsem jen uživatel

LSbiker
LSbiker napsal 23.06.12 v 00:23

hoj,
pěkně poladěný SVčko ten vejfuk je i se svodem že? se mi zdá, že to není origo svod

Jonny_Hammer
Jonny_Hammer napsal 04.09.11 v 21:06

Krasná. Obě. Zápěstí tě bolí protože máš ruku v na plnej plyn a zároven se o ní opíráš. Máš jí tak v divný poloze a vybrace co jdou do řidítek namáhají svali. Soused na Litrovím SVčku má stejnej problém. To zalehávačky dělají. Bud to si na to budeš muset zviknout a nebo koupit jiná brejle a řidítka. A sedět jako na naháčovi. Je to sice divný ale i takoví kousky jsem tu viděl.

dannj
dannj napsal 19.08.11 v 23:04