Honda CB 600F Hornet (1999)

Vlastník Lukáš88
Vloženo 18.7.2011
Aktualizováno 9.3.2013

Pár chybiček na laku už se najde, ale na první velké moto je to ok!

První dojmy - Že prej první dojmy ? Po 3 letech mám zadat do kolonky první dojmy ? Už si ani nevzpomínám :-D ... ale jo vzpomínám si moooc dobře :-) první dojem byl úžasný, skvělý, jedinečný ! Seděl jsem na motorce, která jela a na můj vkus ze začátku sakra jela ! A taky startovala a startuje na dotyk prstíku :-D , jooo Jawy :-D :-D

Moje první velké moto, dle mého názoru je na mě hodná sice už ji mám od loňského roku, ale pořád mě překvapuje a myslím že ještě dlouho bude, už jsme spolu dali i první kolínka ...
Doufám že mě naučí co nejvíc, díky ní se pomalu zasvěcuji do světa velkých motorek.
Časem uvažuju o laďáku, uvidíme jak to půjde ...

Ani nevím proč ale dal jsem ji na inzerát. Nikdy nezklamala, nikdy mě nepodrazila a vždycky poslušně dělala co jsem po ní chtěl a já ji dal na inzerát ... Proč ? Popravdě ani nevím ... Asi se ve mě probudila touha zkusit něco jiného )) začínají mě lákat 2V.
Loni před zimou jsem vyměnil filtry, svíčky, gumy, olej, vyčistil karburátory a říkal si jak budu na jaro nachystanej a já se vzbudím a říkám si: chce to změnu ... Uvidíme, jestli se někomu zalíbí tak ji dám , a když ne, tak zůstane pěkně u mě stejně ji je tady nejlíp )) a budeme si spolu dál užívat radost z jízdy.

Prodáno ...
Až mě to vzalo u srdce ... , od teď bude dělat radost někomu jinému.

cita29
cita29 napsal 01.07.12 v 10:14

Pěknej Hornetek Téměř stejnýho má švagr, akorát na tom má to prošívaný sedadlo.. S tím to vypadá hoodně dobře Ať jezdí

Fox1
Fox1 napsal 25.03.12 v 19:37

Krasavec ať šlape jak má a hezkou sezonu 2012

istonbike
istonbike napsal 01.02.12 v 12:52

Moc hezký Sršáň...modrá mě vždycky fascinovala dávám 10b s přáním super kilometrů v sezóně 2012 na jeho křídlech

Flašek.Lee
Flašek.Lee napsal 19.07.11 v 18:30