Suzuki GSR 600 (2009)

Vlastník Marty93
Vloženo 14.7.2011
Aktualizováno 12.8.2015

Vybral sem i jí kvůli spolehlivosti a vydařenému designu. Je mi 18 takže ji mám škrcenou, 25kw ale stačí :) Tak doufám že mě nezklame a já nezklamu ji. :p

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Spokojenost

První dojmy - Motorka byla uzavřená na 25kw koupená z druhé ruky. Byla padená v minimální rychlosti. Mám v plánu trochu ji zahladit šrámy ač jich je minimum.

Doplňky na motorce - plexi Givi
držák SPZ

Mám ji krátce takže se prozatím nebudu moc rozepisovat.. Co se designu týče tak červená kola v kontrastu s černou se mi moc líbí a ten zvuk :) yoshimury nezklamaly! Co se týče ovladatelnosti a motoru, zatím nemám žádné negativní postřehy. Až nachytám další zkušenosti připíšu to sem :)

27.října 2013

Od července 2011 jsem najel pěknou porci kilometrů. Zhruba 18 000. Nejdál jsem se podíval s kamarády do SK - Zuberce. Vystřídal jsem Michelinky, Dunlopky sportmax roadsmart a nyní nově Dunplop Qualifier. Letos pro mě nastala změna ve formě odškrcení z 25kw na 71kw (95 koní). Což je radikální.

5.listopadu 2014
Motorka už spí, ikdyž počasí ještě semtam uštědří vlažné, slunečné odpoledne. Shrnul bych stručně letošní sezónu.
Ujel jsem cca 5000km. Z toho jsem se za hranice ani na delší výlety nevypravil. Moje stopa vedla buďto okolo komína, sem tam středně dlouhé trasy směr moravský kras, k Brnu, jesenický skřítek a další crcky pro radost z jízdy.
Vyzkoušel jsem si i jak náročná je jízda na okruhu. Samozřejmě že jsem byl brzda již ostřílených avšak zážitek to byl přesto parádní. Rovinky jsem nehrotil ale ty zatáčky <3 Pro ty tam stojí alespoň jednou vyrazit. Snad příští rok zakusím znovu. Velkou novinkou a snem pro mě byla kožená kombinéza od PSI. Tu jsem si letos nechal ušít namíru. S výsledkem jsem spokojen. Toť vše. Tak zase na jaře Sjůzn :)

Tonyny
Tonyny napsal 11.08.15 v 20:48

dobre sladena spousta doplnecku super

context
context napsal 26.05.14 v 11:54 10b.

pěkná, tak ať slouží a přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

ducatistax
ducatistax napsal 27.01.14 v 21:37 10b.

zdar, gsr pěkné, teď jsem pročetl reakce na koupi 998 z diskuse, nejsem z toho moc moudrý ani nadšený, ale v zásadě je koupě 12 let staré motorky vždycky loterie, pokud je řádná serviska, je to asi plus, co se týče prodávajícího, vždycky se najdou kladné i záporné reakce,každý má nějaké své zkušenosti, kupovat moto u nás v Čechách je vůbec jedna velká nejistota, je třeba vše dobře prohlédnout, ale motor při koupi stejně maximálně poslechneš, nebo koukneš na řemeny, apod, ideální je asi koupit moto zvenku (D) , jenže Euro je v pr...
já jsem pořídil u Polášků, tak uvidíme...snad to bude ready...

radys.n900
radys.n900 napsal 26.12.13 v 16:38 10b.

aikon1
aikon1 napsal 20.10.11 v 20:53

Díky za koment Marty - já už lítám spíše na 06ce a opatrně, jen se neboj Tobě taky spousty km bez nehod