Kawasaki ZX-9R Ninja (2004)

Vlastník eddie80
Vloženo 14.7.2011
Aktualizováno 5.4.2012

Ninja ZX9R - měla být jen levná záplata a je to zlato

Jak jsem k ní přišel: potřeboval jsem uvolnit prostředky z motorky pro jiný účel. Prodal skoro nového Bandita (mmch. moc fajn motorka) a sháněl jsem něco levného, spolehlivého a chtěl jsem pokud možno sportovnější motorku na odpolední blbnutí, protože cestovatelské choutky ustoupily touze po dravosti a požitku z jízdy. Ze supersportů s rokem výroby od 2003 cenově nejlíp vycházela ZX9R, Motorku jsem si ale zamiloval. Nevím jestli tím, že je to Kawasaki. Je to prý soubor nedostatků, který způsobí, že motorka má charisma. A to je asi to co mě tady dostalo. Ta motorka v nízkých otáčkách moc netahne, musíte ji vytočit nad 6tis aby se začala hýbat a nad 10tis aby se objevilo těch deklarovaných 152 koní na motoru s náporovým sáním, naklepává mi rozkrok při každé malé nerovnosti. A přesto je nějak skvělá a fakt ji mám hrozně rád. Jezdíme často s přítelkyní a kvůli velkorysým rozměrům je to ideální sport pro dva. Na banditu 1250 jsme najeli v klidu 400km denně. Tady už to v polovině cesty bolí. Ale je to supersport (z dnešního hlediska tedy cestovní SS) a pro ten se prostě trpí :) plánuju ji ještě na příští sezónu a pak něco novějšího, možná R1, možná zelená ZX10R, možná modrá GSXR. Ale to je ještě hodně času na rozjímání a nejdůležitější je projet se. Kdo váhá, můžu doporučit. Za pár peněz umí chytit za srdce i za koule :)

3/2012: Zamiloval jsem se do Hayabusy, proto je nyní mazel na prodej..

eddie80
eddie80 napsal 29.02.12 v 20:00

ty bejku, tys pořídil Raketu1? no tak jim dáme záhul, ale R1 mně vytrestá, to mám vyzkoušený :) nebo je to pilotem? hoď fotky do profilu!

Romário.CBR
Romário.CBR napsal 15.02.12 v 21:26

pěkný mazlík a vím, že jsi na něj hodný, kámo...takže letos se svezeme, asi Tě s tou R1 předběhnu, ale aspon budeš mít čerstvé info

Bubrak-ZX10R
Bubrak-ZX10R napsal 27.07.11 v 14:49

Peknej popis a pekna motka, mel sem 98 a chytla me uplne stejne, nedam na ni dopustit.

JA-JA
JA-JA napsal 22.07.11 v 21:25

Pěkná mašina, pěkná komboška, pěkná Araika a ještě hezčí Yoshimura. Zkrátka máš to poladěný! Užij si to...

Mildaz
Mildaz napsal 18.07.11 v 20:32

Pěkně napsáno, od srdce a to se cení. Dávám 10.