Suzuki GSX 600 F (1988)

Vlastník pospit
Vloženo 30.6.2011
Aktualizováno 2.4.2023

Moje první velká motorka - nesmrtelná Suzuki GSX 600 F.

První dojmy - No úplně první jízdu si nepamatuji, byla někdy v 15, ale měl jsem zakázáno za to tahat. Ale moje první oficiální byla super. Konečně jsem nemusel nadávat na kamióny, který mě předjížděli na Dandy 50, konečně jsem měl mašinu, co jede v pohodě přes kilo :-D, na druhou stranu ale zmizela ta hravost šedesátikilový padiny :-D Tak jsem bohužel musel nějakou mašinu prodat, oběť padla na eFko, bude mi hodně chybět, sloužila v rodině pěkných 10 let, ale nedalo se jinak. Prodána 16.5.2014 do Prahy.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě :-)

Doplňky na motorce - Nalepil jsem akorát proužky na ráfky, koupil laďák se svody od Sebringu a K&N filtr.

Moto mám od 16.8.2011. I když podle všech váží jak tank a je nemotorná, tak mně vyhovuje. Vyblbnout se na ní dá dobře a i když je 24 let stará, tak něco málo přes 200 km/h pořád udělá. Zatím jsem neměl žádné závady, akorát jednu spálenou pojistku a někde ucpané karburátory, jinak žádné problémy. Pouze leju benzín a dolívám olej, bohužel už je to starší holka, tak trochu toho oleje zhltne, když ji trošku více točím. K dnešku mám na motu najeto něco málo k 10 000 kilometrů a zatím spokojenost.

Vili.s9
Vili.s9 napsal 10.03.14 v 17:51 10b.

prvni rok vyroby je BEST!