Kawasaki ER 5 (1997)

Vlastník Blueskye
Vloženo 18.6.2011
Aktualizováno 25.3.2012

Sice postarší dáma, ale potvrzuje pravidlo, že tyhle motory jsou velmi dobré, někdo říká nezničitelné. Když jsem na ni poprvé v Brně na dálnici sedla, tak mi prostě "sedla" a nebylo co řešit.

Takže po zralé úvaze ( které předcházelo zakoupení kondiční jízdy právě na tomhle stroji ER5, abych si vyzkoušela, zda mi bude vyhovovat a zda vůbec "na to mám") jsem si prošla fázi hledání, v hlavě databázi motorek, ale nakonec jsem vybrala tuhle moji jak já jí v duchu říkám "babičku". Pak už to šlo všechno rychle. 14.6.2011 mi ji přivezl bývalý majitel až domů. Dostala přidělené místo v průjezdu (pes musel oželet svůj domeček) a na jeho místě dnes stojí ona.
15.6.jsem jí opatřila značku a další den už bylo počasí na to, že se dalo vyjet.
První seznámení proběhlo myslím v pohodě, ona si možná zvyká na mně, já na ni, ale každopádně to byl hodně silný zážitek, vrátila jsem se domů skoro za tmy, na tachometru 170 km (u pumpy jsem prozíravě vynulovala) ale prostě bomba! Další den jsem vyrazila zas, ale už jen na 100 km projížďku. Pokud za ten krátký interval můžu napsat zkušenosti - je to tak,jak zde hodně čtu : je to motorka, co vám odpustí i začátečnické chyby, chová se trpělivě, ale když se sladíte je ochotná a jde s vámi do čehokoli. Prostě můj dojem je , že jsem v tuhle chvíli nemohla zvolit lépe.

bobrex
bobrex napsal 26.06.13 v 23:45 10b.

nádhera a hlavně at je to bez nehod

Blueskye
Blueskye napsal 28.02.12 v 11:35

no vidíš.
a já ji v neděli prodala..

smartin1
smartin1 napsal 27.02.12 v 21:33

Paráda 10b jasnejch LET THE GOOD TIMES ROLL!!!

motobaba
motobaba napsal 23.02.12 v 22:27

Moooc pěkná A jaká babča?! Motorky zrají jako vínko Přeju spoustu šťastných a kochacích km bez vedlejších následků

Eddie.Eagle
Eddie.Eagle napsal 11.01.12 v 22:22

Pěkná motorka,hezká barva.Přeji at dlouho vydrží a hodně štastných kilometrů.Posílám 10 b.