Yuki Cross 200 (2006)

Vlastník Anička71
Vloženo 15.6.2011
Aktualizováno 15.6.2011

motorka, která projede i těžším terénem, ačkoliv tomu třeba někteří nebudou chtít věřit

Yukinku mám od jara 2007, kdy se doprodával model 2006, na kterém dojel pan Hošťálek až z Číny /asi 16000 km !/ a napsal o tom hezkou knížku

Je to asi jediná "croska", ze které ještě dosáhnu na zem, protože nejsem moc velká a nemám dlouhé nohy jako modelky Následující TR 200 už by pro mě nebyla, ta je fakt o dost vyšší

Motorku jsme kupovali 7. března, a když jsem ji zajížděla, tak mi byla kolikrát dost zima, ale jinak to bylo moc fajn.
Sice ze začátku sem tam něco upadlo ale kluci mi to doma vždycky opravili a jelo se dál. Motor jinak bez problémů, se mnou to jezdí hezky, protože mám kolem 50kg.

Bydlíme na vesnici blízko lesa a je tady spousta hezkých cestiček a tak jsem Yuki dala někdy zabrat i v těžším terénu. Opravdu se na ní dá projet skoro všude. Ale taky jsem s ní 2 x spadla, jednou sama v lese /mobil samozřejmě doma /, byla jsem ráda, že jsem se nakonec dostala domů. Musela jsem i na chirurgii, ale s pochroumaným zápěstím to nakonec nebylo tak zlé

Dneska mám najeto asi 5000 km, zatím už všechno drží tam kde má, a ráda se na ní občas projedu /asi tak do 80 km/, motorka je velice lehká a bez problémů si ji proto sama vytlačím z garáže.

Škoda, že už se u nás neprodává, myslím, že to byl ze všech čínských strojů jeden z nejpovedenějších. Neuvěřitelně dobře sedí v zatáčkách i na těch terénních pneumatikách.

Viper54
Viper54 napsal 14.03.12 v 07:50

I já posílám desítečku .Měl jsem taky Yukinu,ale Vistu,a byl jsem s ní taky spokojenej.Přeju Ti s Crosskou hodně zábavy a už žádnej pád

kedarek102
kedarek102 napsal 08.07.11 v 06:06

Hodně km bez nehod a spoustu krásných projížděk na motorce,nic nejde líp k sobě než krásná motorka a krásná řidička

Krmi
Krmi napsal 20.06.11 v 21:24

Super stroj a ješte suprovější řidička jasně že za 10b hodně kiláčků v sedle

Vaklaf
Vaklaf napsal 17.06.11 v 13:10

hodně km bez nehod 10b.

Matess727x
Matess727x napsal 16.06.11 v 12:02

Tahle Yukča,..je nejpovedenější motorka z čínské produkce. Jak píšeš v profilu o Petru Hošťálkovi,...s Petrem se znám osobně.Některé příhody co se do knížek nevešly znám od Petre osobně.Přikládám foto,..uprostřed je vydavatelke jeho knížek,...taktéž má kamarádka.