Honda Rebel 125 (1997)

Vlastník PietroH
Vloženo 12.6.2011
Aktualizováno 6.4.2013

Chopper je na projíždění a ne na závodění. Super motorka s malými úpravami. Nemám s ní žádné problémy.

První dojmy - Jelikož moje úplně první motorka byl fichtl, tak jsem měl z téhle Rebelky veliký respekt. Byla na mě příliš těžká a bál jsem se, že ji hned v první zatáčce vyklopím. Ale to se zaplaťpánbůh nestalo. Navíc jsem nebyl zvyklí na sytič, tak mě to už při zahřátém motoru chcípalo. Nakonec jsem si Rebelku plně osedlal a už mám navrch já.

Suprová motorka. Vhodné pro začínající chopperáky. Malinko upravená (nový sportovní vzduchový filtr, nasvícený motor modrými LED, zpětná zrcátka, hodinky a teploměr, orel na předním blatníku, nové menší přední a zadní blinkry, kožený pás na nádrž a opěrka spolujezdce vlastní výroby). Na plnou nádrž přes 300km. Spotřeba 3l/100km. Parádní pro noční vyjížďky po městě. Motor v perfektním stavu, chytá na brknutí. Maximální rychlost 110km/h (to se mi podařilo jen jednou). Rychlá akcelerace. S novým vzduchovým filtrem se zlepšil i zvuk motorky, takže lidé se otáčejí a to každého motorkáře potěší.

Když bych si měl vybírat nějakou motorku, tak jedině choppera.

Do budoucna chci: padací rám (je v konstrukci vlastní výroby).

Alchimista
Alchimista napsal 05.05.13 v 22:27 10b.

tak na tyhle rebelce si se paradne vyradil. super kousek, spoustu pohodevejch kilometru preju

Gripp
Gripp napsal 03.05.13 v 00:33 10b.

Pěknej Rebelík,sám mám takového,jen 250tku .Tak přeju ať dlouho slouží a bez nehody za 10 bludišťáků

deadchopper
deadchopper napsal 02.05.13 v 20:10 10b.

Rebel , kdo má ,ten ví pěkná barva i doplnky at slouží a hodně najezdí

Alesko
Alesko napsal 06.04.13 v 12:49 10b.

Moc pekna Hondicka . Davam 10 bodov s prianim vela stastnych km.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 26.03.13 v 23:43 10b.

super,použiji slovní obrat je to rebel gratulejšn