Honda CR 250 (2000)

Vlastník Domino69
Vloženo 10.6.2011
Aktualizováno 17.6.2011

Konečne zase přišla domů tovární croska. No musím uznat, ža tato slečinka mi dala hodně a jentak na ní nezapomenu! Často na ní vzpomínam, jak rád bych se na ní projel.

Tak poté co jsem začel jezdit teren na motorce a né na čtyřkolce, tak jsem zaměnil Husqarnu TE610 za tuto raketu. Začel jsem trénovat a furt jen jezdil a jezdil, cros je jedna z nejůžašnějších věci, pocit při jízdě a po jízdě jen neskutečný, ale všechno má svoje klady a protiklady, u motokrosu jsou to úrazy. Takže jsem měl týden před závodem a jel jsem se naposled projet do Havraně a to se mi stalo osudným, zvolil jsem špatnou stopu na skoku, upadl jsem a zlomil jsem si klíční kost. Po uzdravení jsem se opět vrhnul na trenink. V září jsem stal na starotvním poli s číslem 69 a vyrazil jsem, bohužel jsem vystrčil nohu, tak kde jsem neměl a tím jsou skončil, přetrhal jsem si vazy a silně poškodil koleno, čím jsem si znepřijemnil zvýšeny pohyb na zbytek života. Motorka byla v top stavu, žadná vada, nově dělaný tlumiče, hydraulicka spojka Magura, brejle a výfuk .