Honda CG 125 (2006)

Vlastník Dear.Daniel
Vloženo 10.6.2011
Aktualizováno 12.4.2012

Vloženo: 31.03.2012, Uskutečněno: 05.11.2011, Stav tachometru: 169 km, Zhlédnuto: 10x

Blížil se konec sezóny a s Tomem (Wincenz0) už jsme přemýšleli, kam vyrazíme než nás překvapí první sních. Napadla nás kamarádka Karolína, s kterou už sme se dlouho neviděli. Původně měl jet s námi i kamarád Jirka s Yamahou YBR, se kterým jsme se ale nějak nestihli domluvit. Ráno v 10 jsme měli s Tomem sraz.. Cesta přes ostravu, opavu až do Bruntálu moc zajímavá není, ale utekla nám rychle. V Bruntále se nám ozval Jirka, prý kdy jedeme do té Klopiny. Při odpovědi že už jsme na cestě nejdřív říkal, že dojede, ale nakonec se na to vykašlal a raději si udělal údržbu motorky a vyměnil brzdové destičky. Bruntál byl pro nás asi 30km zbytečnou objížďkou přes město, ale cesta za ním byla krásná. Nádherná cesta podél Jeseníku s příjemnými serpentýnami a ne moc dobrým dopravním značením nám zajistila pravidelé přestávky na cigaretku a letmý pohled do mapy, zda jedeme dobře. Konečně jsme dorazili do Klopině a bylo na čase zavolat Káji, kde to vlastně přesně bydlí. (Domluvit se s blondýnkou někdy opravdu stojí za to). U káji sme měli v plánu zůstat takovou hodinku, dvě, abychom jeli za světla domů. Bylo nám s ní a její rodinou strašně fajn, tak jsme se trošku zdrželi. Nakonec sme dokonce dostali nabídku i přespat, ale rozhodli jsme se že pojedeme po tmě. Cesta po tmě byla fajn, značení na opavu bylo o dost lepší a cesta po tmě krásně ubíhá. Přijeli jsme kolem půl 10, tedy krásný výlet na celý den. Na konec jen dodám, že jak naschvál jsem v Ostravě koupil baterky do foťáku, které byli vybité - což jsem zjistil až za opavou. Přidám alespoň fotku Káji a jednu fotku z mobilu od Toma. Sestava: Já - Honda 125 CG, Tomáš - Honda 125 Varadero

• Hrčava, Trojmezí - CZ, SK, PL

Jen co roztál sních, začalo se nám po něm stýskat. A tak náš napadlo, co zkusit navštívit Slovensko i Polsko najednou? Trojmezí bylo jasnou volbou. Chtěl jsem vyzkoušet od vánoc novou GPS, a tak to byla naše první jízda

Uskutečněno: 17.03.2012
  • Hrad Vikštejn

První vyjížďka po letošní zimě, původně měla být kolem 20km, a nakonec se protáhla na krásných 140km. Domluvil jsem se s Tomem a Jirkou, že se zajedeme projet. Byli jsme v Ostravě, kde se nám Tom ztratil. Po telefonátu j

Uskutečněno: 10.03.2012
  • Frenštát p. Radhoštěm

Prázdniny byli u konce, a my jsme si říkali, že je třeba je nějak zakončit. Proto jsme se s Tomem rozhodli že dáme nějakou stanovačku. Rozhodli jsme se dost pozdě, a my už věděli že nemůžeme jet nikam daleko a tak jsme v

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 30.08.2011