Honda CG 125 (2006)

Vlastník Dear.Daniel
Vloženo 10.6.2011
Aktualizováno 12.4.2012

Hrčava, Trojmezí - CZ, SK, PL

Vloženo: 31.03.2012, Uskutečněno: 17.03.2012, Stav tachometru: 174 km, Zhlédnuto: 34x

Jen co roztál sních, začalo se nám po něm stýskat. A tak náš napadlo, co zkusit navštívit Slovensko i Polsko najednou? Trojmezí bylo jasnou volbou. Chtěl jsem vyzkoušet od vánoc novou GPS, a tak to byla naše první jízda bez mapy. Navigace byla zapnutá 6 hodin a zbylo mi ještě 20% baterie, funguje bezchybně, ale cesta tím ztrácí určité kouzlo. Ideální bude ji vozit s sebou jen "pro jistotu". Vyjeli jsme kolem jedné hodiny a navigace nás vedla krásnou cestou, přez zákaz vjezdu až do Hrčavy. Sních nás, musím se přiznat trošku zaskočil, zvlášť že ho tam bylo tolik. Přes další 2 zákazy po cestě na které se střídal sních a led jsme se dostali až na místo zvané Trojmezí, kde jsme prohodili pár slov s majitelem posledního domu v ČR, udělali pár fotek a jeli zpátky. K večeru jsme se ještě stavili na Rychvaldskou benzínku, kde jsme byli domluvení i s kamarádkou Sandrou. Opravdu podaření výlet, opět v sestavě já (CG) a Tom (Varadero), 174km.

Dear.Daniel (3) napsal 04.04.2012 v 21:56

Máš pravdu, že navigace je zbytečnost, ale tahle cesta byla naplánována abych tu navigaci vyzkoušel. Ono tam ani skoro nebylo jak pokračovat dál, natož pokračovat v ČR.:D

pernik92 (163) napsal 04.04.2012 v 20:16

taky sem tam byl a člověk si uvědomí že už dál v ČR pokračovat nemůže ... inač cesta se dá trefit aj mez navigace, staci se řídit cedulema, které vás zavedou do zákazu(ne jednoho) a během pár metru ste tam
Hoši, ten sníh je vážně maso

• Hrad Vikštejn

První vyjížďka po letošní zimě, původně měla být kolem 20km, a nakonec se protáhla na krásných 140km. Domluvil jsem se s Tomem a Jirkou, že se zajedeme projet. Byli jsme v Ostravě, kde se nám Tom ztratil. Po telefonátu j

Uskutečněno: 10.03.2012
  • Klopina, Výlet ke Káji

Blížil se konec sezóny a s Tomem (Wincenz0) už jsme přemýšleli, kam vyrazíme než nás překvapí první sních. Napadla nás kamarádka Karolína, s kterou už sme se dlouho neviděli. Původně měl jet s námi i kamarád Jirka s Yama

Uskutečněno: 05.11.2011
  • Frenštát p. Radhoštěm

Prázdniny byli u konce, a my jsme si říkali, že je třeba je nějak zakončit. Proto jsme se s Tomem rozhodli že dáme nějakou stanovačku. Rozhodli jsme se dost pozdě, a my už věděli že nemůžeme jet nikam daleko a tak jsme v

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 30.08.2011