renocar_unor

Honda CG 125 (2006)

Vlastník Dear.Daniel
Vloženo 10.6.2011
Aktualizováno 12.4.2012

Vloženo: 31.03.2012, Uskutečněno: 10.03.2012, Stav tachometru: 141 km, Zhlédnuto: 29x

První vyjížďka po letošní zimě, původně měla být kolem 20km, a nakonec se protáhla na krásných 140km. Domluvil jsem se s Tomem a Jirkou, že se zajedeme projet. Byli jsme v Ostravě, kde se nám Tom ztratil. Po telefonátu jsme se dozvěděli že je doma, ale že do 8. minut dojede zpátky. Ve Fulneku si Tom pro změnu zahrál na hrdinu. Stáli jsme před supermarketem, když z něj vyběhl zloděj. Tomáš sedl na motorku a dojel ho. Zloděj mu ale utekl přes příkopu, kde se Tomáš už s motorkou nedostal. Nakonec nás napadlo navštívit hrad Vikštejn. Po krásném stoupání jsme se dostali až k němu. Domů jsme se vraceli po tmě a od druhé poloviny cesty za deště, ale stálo to za to. V sestavě Jirka (YBR), Tomáš (Varadero) a já (CG)

• Hrčava, Trojmezí - CZ, SK, PL

Jen co roztál sních, začalo se nám po něm stýskat. A tak náš napadlo, co zkusit navštívit Slovensko i Polsko najednou? Trojmezí bylo jasnou volbou. Chtěl jsem vyzkoušet od vánoc novou GPS, a tak to byla naše první jízda

Uskutečněno: 17.03.2012
  • Klopina, Výlet ke Káji

Blížil se konec sezóny a s Tomem (Wincenz0) už jsme přemýšleli, kam vyrazíme než nás překvapí první sních. Napadla nás kamarádka Karolína, s kterou už sme se dlouho neviděli. Původně měl jet s námi i kamarád Jirka s Yama

Uskutečněno: 05.11.2011
  • Frenštát p. Radhoštěm

Prázdniny byli u konce, a my jsme si říkali, že je třeba je nějak zakončit. Proto jsme se s Tomem rozhodli že dáme nějakou stanovačku. Rozhodli jsme se dost pozdě, a my už věděli že nemůžeme jet nikam daleko a tak jsme v

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 30.08.2011