Yuki SM 125 (2008)

Vlastník NotCry.Radeon-
Vloženo 7.6.2011
Aktualizováno 7.6.2011

Čínská mašina za pár korun s licencí motoru Suzuki DR...

Tak tuhle holku jsem si přivezl na jaře. Co nato říct. Motorově super ale ty věci okolo to už je horší. Jsem druhý majitel. Po minulém majiteli na mě zbyla špatná řetězovka, polámané plasty, lehce ohlá řidítka, tečou vidlice a to bude asi všechno. Bohužel tyhle věci byli až na ty plasty a řidítka v pořádku a začali odcházet v průběhu asi 500 km co sem jí měl. To se mi vytáhnul řetěz na max a bylo po řetězu i primárním kolečku. Aby toho nebylo málo tak po chvíli mi začali chcát vidle. Takže sem se musel pusti do oprav... Začalo to širšíma řidítkama FLY se kterýma je motorka lépe ovladatelná a člověk z toho má přece jenom lepší pocit Dále přišla na řadu řetězovka D.I.D a teď přijdou na řadu ty vidle. Hned jak budou peníze tak bych rád podlaminoval plasty a stříknul to aby ta motorka trochu vypadala

Teď něco o motorce a vlastnostech. Po dlouhém vybírání 125 sem se dohrabal k yuki sm 125 protože na japonce hold nebyli peníze Motorka mi hned sedla do ruky a padla do oka Krásně provedený desing a ovladatelnost taky jedna báseň Za plus bych dal spotřebu. Takže nakonec jsem i spokojený s tim že sem vzal yuki. Není to žádnej sráč a jde vydět že i yuki už dělá dobrý motorky Teď už jenom dodělat ty opravy a snad už bude všechno v pořádku.

NotCry.Radeon-
NotCry.Radeon- napsal 18.06.11 v 13:24

Kupoval jsem to já Buraná nebyla jen byla padlá ze stojanu z kopečka tak se lehce ohnuli řidítka a škráblj plast ani to nebylo vidět.. Ty řidítka je normální že se hnou já je ohnul ve svěráku rukama Prostě o hubu.

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 17.06.11 v 11:34

No tuhle motorku sme videl na motoinzerci,newím jestli ty si to prodáváal a nebo jestli si to od nej koupil,no jinka jestli tyhle závady máš tak to je asi bouraný,ale dáse to opravit a je pekná at ti slouží 10b.

NotCry.Radeon-
NotCry.Radeon- napsal 15.06.11 v 19:54