Yamaha V-MAX (2010)

Vlastník JBindass
Vloženo 6.6.2011
Aktualizováno 6.6.2011

!!! Tak tomuhle já říkám pekelná mrcha !!!
??řítit se 200km/h a stále cítit akceleraci bomba??

Velký počáteční respekt a nervozita probíhají tělem. New V-MAX je již nastartován. Mírumilovně si bručí a motor se pomalu zahřívá, blíží se ta dlouho očekávaná chvíle. Nasedám, adrenalin dost rychle stoupá při prvním zatažení za heft. Motor se docela slušně rozburácel. Nemůžu se dočkat, co bude vyvádět na silnici. Manipulace na místě dost obtížná, ale vše se mění při rozjezdu. Zatím jen seznamovačka s brutálním výkonem a dost ostrou přední brzdou. Po ujetí pár kilometrů si na sebe dost rychle zvykáme. Nekroutí se jak jeho starší provedení jízdní vlastnosti super. Přišel čas podřadit a hurá na to co dělá V-MAXE V-MAXEM. Brutální zátah a zrychlení adrenalin na maximu. Vzal jsem ji pěkně od spodku a nastala pekelně pekelná jízda. Dořadím pět na displeji přes 210km/h. Max překvapí, dá se vcelku ovládat i při tak vysoké rychlosti.
Ostych jde stranou a dálnice jen naše. Několikrát zpomaluju a dávám si to zase od jedničky až na pětku a nemůžu se nabažit ten výkon a akcelerace neskutečný. Praha - Mladá Boleslav nevím asi 10 min. Max rychlost 237km/h a jedna prázdná nádrž. Tankuju novou nádrž a hurá zase prasit ta mašina rve asfalt jsem úplně hotovej.

New v-max
Super jízdní vlastnosti pevný rám v zatáčce drží i při vysoké rychlosti. Brzdy krásně zvládají těch 320kg. Akcelerace za každé situace a je jedno co je zařazeno prostě letí furt dopředu.

Nevýhoda je malá nádrž a dost velká spotřeba. Obtížná manipulace na místě. Nízko posazené stupačky řidiče, při ostřejším průjezdu zatáčkou brousí o silnici.

Moje maximální spokojenost.

cence
cence napsal 18.04.17 v 22:00 10b.

áno presne mám také iste zážitky na V Max

Hrďa606
Hrďa606 napsal 20.03.17 v 21:35 10b.

Ondra-CZ
Ondra-CZ napsal 04.03.16 v 19:16 10b.

Dneska jsem ho okukoval na motosalonu, je to parádní bestie. Jasná desítka

Dave1973
Dave1973 napsal 12.03.14 v 13:17 10b.

Dave-T5P
Dave-T5P napsal 03.03.12 v 13:32