Husqvarna TE 450 (2006)

Vlastník Fic6
Vloženo 1.6.2011
Aktualizováno 8.9.2012

Před týdnem jsem jí koupil. První dojem skvělý a zatím se dřží. Předchozí motorka Suzuki RM 250 rv. 2001 se s tím nedá srovnat. Brzdy, tlumiče, motor, spojka zkrátka vše tak o 50% lepší. Časem doplním další info.

Mám jí týden, tak nemám co psát zatím se seznamuji. Co dodat 4-takt hodně příjemná změna z 2-taktu.
Po cca 30mth začalo v motoru něco dřít, tak jsem to odvezl do servisu na GO. Investice cca 25000 nový píst, ojnice, všechny ložiska(spojkové bylo vysypané proto to dření), gufera těsnění. Tak ted už doufám že to bude chvíli bez investic :D.
Tak už je u nového majitele (podkarpatské hory- ukrajina) snad bude spokojený jako já s ní. Prodal jsem protože to je motorka, která potřebuje velký kapitál a jelikož jsem student, tak to nešlo do sebe.

Fic6
Fic6 napsal 30.08.17 v 08:15

Ahoj, díky za zpětnou vazbu. Jsem rád že slouží a že jsi spokojený . Měsíc zpátky jsem by na ukrajině na Suze DRZ 400. Je to tam super příští rok určitě znova .

ITornado
ITornado napsal 29.08.17 v 21:18 10b.

Ahoj, pozdravuju z ukrajiny , tak huska slouzi i dnes us ji mam 5let a bez problemu, najel jsem s ni pres 150 hodin a jedini co tak jsem vymenil spojkovu tyc, a jinak vubec nic, jenom olej a retezovu sadu, je to vopravdu kladivo, a jede to jako byk.

Drake89
Drake89 napsal 07.06.11 v 00:43

Pekna a hlavne Husqvarna Nedavno jsem se na ni dival na inzeratech, tak at slouzi

huskyman
huskyman napsal 05.06.11 v 17:11

Pěkná huska, je vidět, že majitel si dával na ní záležet, bíle lakovaný rám, kónická řídítka, laďák atd., moc hezká motorka!