Husqvarna TE 450 (2004)

Vlastník Zdenal_600
Vloženo 22.12.2015
Aktualizováno 23.5.2016

Ostrá když je to potřeba, ale nic čeho by se měl člověk bát

První dojmy - Tak jsem to nevydržel a zase na zimu pořídil něco do bahna. Chtěl jsem zkusit něco ostřejšího a lehčího než bylo KLX, a když mi kamoš řekl o téhle s najetýma 140 mth, tak jsem neváhal.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě :-) a pro kohokoliv, kdo si rád vyjede na louky a lesní cesty

Doplňky na motorce - Zvýšení řidítek

Když začaly podzimní plískanice a Fazer se do jara usídlil v garáži, tak jsem zjistil, že tu zimu fakt bez motorky nedám. Tak jsem se začal poohlížet zase po něčem do bahínka. Řešil jsem asi to samé co ostatní, jestli 2t nebo 4t. Ale protože s 2t nemám žádnou zkušenost, tak jsem ho nakonec vyřadil a už se díval jen po 4t. Pokukoval jsem po Betě, KTM nebo Husce, ale nic se za peníze, které jsem byl ochotný za ni dát, neobjevovalo. Až kamoš přišel s touhle a tak to byla akce blesk a je doma. Zatím mám jen pár motohodin, takže těžko nějak moc hodnotit. Ale proti KLX je to lehounké, jede to (a to má ještě origo výfuk, takže je zavřená) když je potřeba jako prase, takže jsem spokojený. Podvozek je taky úplně jiná kategorie než KLX, ale nejsem žádný skokan, takže jsem ho musel nastavit trošku měkčeji, než byl, což mi na moje louky lesy bohatě stačí. Má najeto cca 150 mth, tak nevím, po kolika se na těchhle motorech dělá generálka, ale asi podle využití. A předchozí majitel jezdil to co já, možná ani to ne.
Takže zatím spokojenost a až něco víc přes zimu najedu, napíšu další.
Tak motorka to byla super, ale nějak nebylo s kým jezdit a na nějaké větší divočení v terénu člověku (teda mě ) chybí fyzička, takže jsem se touhle ostrou potvorou rozloučil.
Jeden z naší partičky, co spolu jezdíme totiž koupil KTM 990 ADV, tak jsem si řekl, že husu vyměním takky za nějakou takovou potvoru a zkusím ho přesvědčit o tom, že ježdění mimo silnici je často větší zábava než na ní. Alespoň už proto, že tam člověk nepotká tolik aut