Honda CB 600F Hornet (2002)

Vlastník lu.ci.ja
Vloženo 12.5.2011
Aktualizováno 16.5.2011

Je velká, je nahatá, je hodná a je žlutá!! )

..koupena 16.4.2011 v Pardubicích, s novými pirellkami, rok výroby 2002, původ Itálie, v Čechách jsem první majitel.. je po starším pánovi, který se o ní evidentně dobře staral, za což jsem mu vděčná Měnili jsme akorát olej a svíčky.
Zatím tedy spolu jezdíme asi 3 týdny, ale byla to láska na první posed!! Oproti červené je mnohem snažší na ovládání - přece jenom je novější. Z nové motorky mám vždycky respekt, hlavně když jsem přesedlávala z Ninji na VELKOU motorku - Horneta, tak to byla změna jak blázen!! Ale tohle šlo úplně samo! Mnohem víc mi vyhovují užší řidítka, mám na motorce lepší pocit. Nemá laďáček - no uvidíme, asi časem pořídím..vidět jsem krásně, tak abych byla taky slyšet
Je pravda, že jsem prcek, takže i Hornet je pro mě vysokej, ale je snížená jak to jde. To je ale asi problém všech holek malýho vzrůstu, že manipulace na místě s těžkou motorkou je prostě problém...
Chci pořídit nové přední blinkry..a přední štítek jí sluší! Navíc je to aspoň minimální ochrana proti větru při rychlejší jízdě...Zatím opravdu neplánuju nějaký úpravy, protože je dokonalá tak, jak ji "pánbůh stvořil"
Každopádně závěr je takový - že už nechci jinou motorku, než nahatou!! Vypadá mohutně a dravě

Luc_22
Luc_22 napsal 05.08.12 v 23:07

Nejsem lesba, ale za mě nejpřirozeněji krásná jezdkyně tady na m.cz, motka taky super, 10b jasných

naked
naked napsal 16.11.11 v 11:09

"I love naked bike because you can see everything inside"

Kudlanka
Kudlanka napsal 25.08.11 v 10:58

Přeji hodně najetých kilometrů a hlavně jízdu jen kolama dolu Prostě dobrej výběr

BadRX
BadRX napsal 16.08.11 v 10:12

Pekny zihadlo! At Ti utika!

FirefighterCBR
FirefighterCBR napsal 15.08.11 v 17:03

pěknej sršník...sluší vám to hornet nikdy nezklame