Yamaha XV 500 (1993)

Vlastník Bronnie
Vloženo 8.5.2011
Aktualizováno 28.4.2012

O něco méně slabší verze yamahy XV 535. Po odstranění klapek v sání výkon téměř shodný s XV 535.

Motorka vhodná pro menší postavy,což já bohužel nejsem :) Lehce ovladatelná a spolehlivá.

Nedají se očekávat závratné rychlosti, ale je to přece chopper a kvůli honění s kapotama jsem si ji ani nekoupil, má krásný zvuk, pohodový posed a skvěle se s ní kochá po našich krajinkách :)
Je to dobrý mezikrok od 125tky k dospělým mašinám. Ideální k získání zkušeností. Vzhledem k tomu, že moje předchozí motorka byla yamaha XV 125 virago, tak jsem si velice snadno zvykl.

Po koupi provedena základní údržba: přeleštění, výměna olejů, seřízení ventilů, podtlaků, karburátorů. Odstranění přepážek v sacím potrubí (tj.úpravy z 20 kW).
Jinak žádné větší zásahy, nyní stačí jen plnit nádrž a jezdit :)

Dne 8.1.2012 byla virážka prodána nové majitelce. Tímto jim oběma přeju hodně šťastně najetých kilometrů a pěkných zážitků. Motorka zanechala výrazné místo v mém srdci.

Mefisto666
Mefisto666 napsal 13.06.11 v 17:55

Krásný Virágo 10b. Je tě na ní kus chlapa tak potom se podívej po nějakém větším kladivu. Pohodovou sezonu a plnou nádrž.

symbianol
symbianol napsal 06.06.11 v 21:13

Krásný stroj mám jí taky a zatím pohoda a spokojenost, časem ale chci jít výš. Přeji pohodu a relex v sedle

MAJKL.2005
MAJKL.2005 napsal 20.05.11 v 18:24

Trošku off topic, ale smekám, že v 19ti vypadáš takhle pracky jako 30ti letej kulturista :D až bude 21, tak pořiď pořádnýho macka

Tezetka
Tezetka napsal 11.05.11 v 21:26