Suzuki GSX 400 (1984)

Vlastník Suzannah
Vloženo 3.9.2005
Aktualizováno 5.11.2006

Byla to láska na první pohled.........Jinak je to přesně typ FWS, vodník, 6-ti kvalt s ukazatelem rychlosti a moc pěknými budíky . Bohužel s úzkou zadní gumou (110),ale na mé spíše cestovní ježdění stačí, spotřeba je kol 6l. Zvukově tišší(nemám laďák)

Cesty: Zatím jen pár výletů po Moravě, klasické projížďky kolem bydliště a konečně jsem se mrkla na Freedomku do Rožnova

Další info: Je to trošku už babička a díky vyhořelé elektrice začíná mít své neduhy jako "spálený" startér,připékající se relé atd.Ale prodávat nehodlám,učím se vše spravovat sama a hodlám si ji opečovávat jako veterána

eNko
eNko napsal 21.02.13 v 14:53 10b.

Libi

Bubli400FWS
Bubli400FWS napsal 25.06.10 v 11:04

Taak, přeně tuto kočenku (gsx 400 fws) (v modré xD) mám taky ... podědil sem jii (přesně tak Jíí) (jmenuje se Zuzanka) od mátce (teď má horneta 600). Byla to její první motorka a taky jii dala solidně NA PRDEL (polamany plasty, atd...), je to škoda... Zuzanka je moje srdcová zeležitost. Byla to moje první ,,silnější´´ motorka na které jsem jel, a přiznávám... je trošku oproti (např. hornetu) neohrabaná a prkená ale prostě to k ní patří . Jinak ji mam s laďákem a zvouček má opravdu nádhernej (kde kdo se za ní otočí )... Hold tato motorka se v ČR moc nevidiii... ale zase mam na jednu straanu radost že se tu po nšich silnicích projíždi takto nááádhernej kousek ...

adlus
adlus napsal 23.06.09 v 13:47

Mazzy
Mazzy napsal 25.02.09 v 17:54

To je super,jaký máš přístup k "babičce"motorce Jen tak dál a hodně pohody na cestách

Brabuss
Brabuss napsal 19.05.08 v 20:31

Kloubouček slečno, pokud se snažíš o mašinu starat sama. Dáme někdy vyjížďku?