Suzuki GSX 400 (1983)

Vlastník Braindamage
Vloženo 17.11.2008
Aktualizováno 30.10.2013

399ccm, 20kW@8000RPM, 4-takt, 2-válec, 6-kvalt. Na kochání krajinou vyhovující Další ino třeba na http://www.bikes.cz/1983/suzuki-gsx-400-e

První dojmy - Co napsat k prvním dojmům, když to byla zároveň moje první motorka. Vlastně to byla teprve druhá motorka, na který jsem kdy seděl. Po Jawě 350 (638, nebo tak něco) to byla příjemná změna. Typově a stářím vlastně dost podobný motorky a přitom tak odlišný...

Byla to moje první motorka. Koupil jsem jí v červnu 2008 a pak jí v říjnu zase poslal do světa. Měl jsem jí jen tak na léto, abych se nenudil.

Najezdil jsem na ní jen asi 2000km. Na cestování rozhodně neni. Je to taková malá lehká motorka určená spíš pro kratší trasy nebo do města. Je jednoduchá na ovládání a odpustí člověku kdejakou jezdeckou chybu. Teda alespoň při rychlostech do 100km/h. Ideální cestovní rychlost týhle motorky je 90-110km/h. Pak už je znát, že se jí moc nechce. Do 130 ještě jakž takž zrychluje, do 140 už se dostane s vypětim všech sil a pak už končí. Maximálka je 145km/h. Na cestování neni, rozhodně ale neni ani na broušení kolenem v každý zatáčce. Rám je dost slabej, pneu příliš úzký. K tomu motor s 20kW... Prostě ideální na kochání se krajinou při 100km/h.

p.epanica
p.epanica napsal 21.09.09 v 20:07

Škoda vypadala pěkně . . .

malson
malson napsal 02.04.09 v 18:25