Honda VTX 1800 (2005)

Vlastník slunsky
Vloženo 2.5.2011
Aktualizováno 27.10.2014

Krásný stroj, který dělá zatím jen radost. Výfuky cobra dělají pekelný sound, sedlo Corbin zase vypadá hezky.

První dojmy - silný cestovní cruiser, který slušně zrychluje v přímce a dokáže na rozjezdu potrápit i nejednoho sporta. Vzhledem ke své hmotnosti má slabší brzdy a podvozek se v zatáčkách nechá trochu rozhodit nerovnostmi na vozovce a ve vyšší rychlosti se i trochu kroutí. Je to stavěné hlavně na pomalejší brouzdání po krajině a kochání se okolím.. :)

Doplňky na motorce - sání KN, výfuk Cobra

Před touto motorkou jsem sedlal HD Road King r.v. 2009. Honda je v porovnání s ní o dost syrovější a brutálnější. Zvýšený výkon z laděných výfuků a power commanderu je cítit. Rovněž trochu více vibruje v nižších otáčkách motoru, v plném zátahu a někdy v zatáčce, ale na to se dá lehce zvyknout. S brzdami jsem spokojený, pérování je příjemně pohodlné. Co mě ale dostává je surový charakter tohoto dvouválce.

8.5.2011 doplnění: Road Kinga jsem v podstatě nevyměnil za Hondu. Jezdil jsem na něm ve Spojených státech a tam jsem ho taky zanechal. Tady jsem chtěl něco jiného a taky "levnějšího" přiznávám. :)
Až poletím navštívit USA, tak tam budu sedlat opět HD. Připadalo by mi nepatřičné, jezdit tam na něčem jiném.

stanley
stanley napsal 23.10.11 v 21:43

charlie.vtx1800
charlie.vtx1800 napsal 14.05.11 v 08:05

Pro ty, co se chtěj pořádně projet je tahle "rejže" jasná volba! A ty co chtěj jen furt řešit HD X ostatní značky nemá cenu brát vážně.

Boža
Boža napsal 03.05.11 v 21:33

Pěkný macek blahopřeji ladaT VTX bych neměnil ani za 10 HD dobře jsi udělal máš dalších 10 bodů

Raduzzo
Raduzzo napsal 03.05.11 v 21:17

supr volba, za mě 1Ob

ladaT
ladaT napsal 03.05.11 v 20:13

Z HD na rejži? To nechápu. Může jezdit líp, ale podle mě je rouďas 100 krát hezčí.