Honda CB 600F Hornet (2000)

Vlastník Jamalekk
Vloženo 1.5.2011
Aktualizováno 8.8.2011

Čtyřdobý, kapalinou chlazený, řadový, čtyřválec, o oběmu 599 ccm a výkonem 98HP(71.5kW) při 12000 ot/min. Maximální rychlost se pohybuje okolo 225Km/h a motorka si sebou může vzít až 16L benzínu.

HONDA CB 600F HORNET

Motorku jsem koupil z druhé ruky. Po vzhledové stránce je nádherná a zachovalá a jen bystrý jedinec pozná malé vady (pozustatek na nádrži z pádu jiné motorky na HORNETA při původním převozu z itálie). Při bližším poznání stroje na cestě ze Ždáru nad Sázavou domů do citova (cca 170Km) vyplavali napovrch i drobné technické problémy. Motorka se mi i přez tyto nedostatky, z části odstraněné již při prohlídce líbila. Šmrnc jí dodávaly široké zlaté řídítka které z ní dělají ještě většího agresora než byla před montáží. Po dohodě a koupi jsem spokojem spolu s dvěma kamarády jel domů. Po cestě se oběvila snad poslední technická vada motorky a to občasný špatný kontakt na čidle neutrálu, což způsobovalo že při zařazeném N a vyklopeném stojanu si motorka myslela, že je zařazená rychlost a tím pádem nestartovala. Malé zklamání z této vady mi ale náladu z kupu nezkazilo. Všechny závady byly odstraněny během několika málo dní komletním servisem nakonec i včetně nového rozvoďáku, svíček, napínáku a dalších drobností a nyní už naháním kilometry za křídly tohohle sršně!

YOU TUBE:

Jamalekk
Jamalekk napsal 07.05.11 v 11:06

to tůča: fotil to soused a kámoš motorkář profil nemá ale fotky má fakt dobry (odkaz na rajče: http://fssoldier.rajce.idnes.cz/).
to B-o-B: jo máš naprostou pravdu ten kluk co sem to koupil o tom vážně moc nevěděl a asi ta motorka pořádnou starost a údržbu neviděla ani z rychlíku a proto ji deď dávám za odtrpěné řádný servis a údržbu. U mě bude vymazlená

pliczb
pliczb napsal 04.05.11 v 15:43

Náádherný fotky

B-o-B
B-o-B napsal 04.05.11 v 07:12

Ty vole prý mínus stáří a máš mašinu ročník 2000 se podívej na tu moji ročník 1996, to už pak je skoro veterán Stářím ty závady nejsou, ale tomu jak se k tomu kdo chová a jak si to udržuje. Jak někde přijedu na svoji "stařence" tak kolikrát aji novější XJR vypadají jako starší ročníky ať ti jezdí. Ty širší řidítka máš na to skvělé

Tůča.
Tůča. napsal 03.05.11 v 19:18

Moc pěknej stroj a opravdu parádní fotky kdo to fotil??

AlesB6S
AlesB6S napsal 02.05.11 v 20:32

Hodně dobrý fotky!! A supr stroj ve skvělý barvě Za 10b. a hodně spokojenejch km