Jawa 350/638 (1988)

Vlastník ra.rasch.ek
Vloženo 1.9.2005
Aktualizováno 29.4.2008

638 přestavba na 639, v předu pevný kotouč, tažný na PAVa, zatím lítá v pohodě, v zimě možná výbrus, uvidíme, zatim lítá velmi dobře

Prodaná

Zkušenosti: Zatim jsem musel jenom vyměnit kontakt na zadní brzdě, ale to se snad ani nepočítá k údržbě, ale asi mě čeká to samé i na předek, třeba bude stačit kontaktol.Takže došlo k tomu nejhoršímu, položil jsem ji Sice jenom lehounce, ale i to stačilo, abych dostal hned ze ačátku přes prsty Mam jenom lízlý padáky, díky bohu za ně ... Jinak jsem den před namontoval nový zrcátka :-/

Cesty: Snad někdy někam, rád bych. Ale spíš něco malýho, komorního.

Tak prej už je i mrtvá Chudinka, hlavně že to majitel rozchodil ...

napsal 03.09.05 v 13:46

Zdar take se přikláním k lidem tady znám předchozího majitele a je to masina no paráda tak si ji važ! JAWAM ZDAR

auuu
auuu napsal 03.09.05 v 01:25

TAk to buď byla velice podobná nebo minulej majitel protože to baplo na druhý straně republky.<br />

ra.rasch.ek
ra.rasch.ek napsal 02.09.05 v 18:34

Mam ji od 31.8. takže až od té doby jste mě na ni mohli vidět v okolí Nového Boru

auuu
auuu napsal 01.09.05 v 23:41

tu jsem nedávno asi potkal:o) jest to hezkej stroj

jacktor
jacktor napsal 01.09.05 v 18:17

jj, taky znám předchozího majitele a furt nemůžu pochopit, že má radši rejži... no nic ale, máš teď pěknou mašinu a řek bych že i pěkně lítá, tak ti držim palce ať ti dlouho slouží a hodně bezstarostnejch kilometrů v jejim sedle