Suzuki DR 125 (1997)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

Mida
Mida napsal 23.10.09 v 15:55

zdar, pěknej stroj taky ho mam ...chci se zeptat na ten laďák protože sem nenašel žádnej přímo na DRko tak jestli si tam dal na nějakej jinej typ a jenom poupravil tu objímku co to přidělá ke kolenu nebo jak si to tam nacpal?

Jarky
Jarky napsal 22.03.09 v 10:15

super zvuk 10B

Trabant
Trabant napsal 04.10.07 v 19:18

Hoj skoda zes ji prodal na kolik te višel ten ladak diik

Mateo199
Mateo199 napsal 18.09.07 v 20:24

Já hlavně nechápu, proč někdo dává na DR 125 výfuk od akrapoviče

Diesell46
Diesell46 napsal 21.06.07 v 18:07

PEkny DR, a za tu cenu super, nejhezci DeRka sou v techhle barvach nejhezci. az bude na prodej tak se ozvi

venca_Hq
venca_Hq napsal 31.05.07 v 14:39

zdar moc pěkný DR hlavně ten ladák a s tim olejem 10w-40 to je polosintetika žádná sintetika a kup do toho olej určený pro motorkyy s mokrou spojkou protože když tam koupíš nějakej dobrej kterej se leje do aut tak by ti mohla klouzat spojka

Vidadek napsal 30.05.07 v 23:07

Chlapy koukám že mi nevěříte že je to Akrapovič! Rád vám to dokážu jediný způsob který mě napadá tak je vám dát link tak proč ne že jo:http://www.akrapovic-exhaust.com/main/catalog/products-catalog.htm<br />
a ještě jeden: http://www.akrapovi...products-catalog.htm no nevim kdo by se dělal s hodně věrnou kopijí ten kluk co to měl přede mnou ho kupoval za dost peněz ale jetej ale předpokládám že to akrapovič je jak by se to dalo zjistit? Jo díky za ten koment k oleji zitra ho vyměním!!!

smazany9850
smazany9850 napsal 30.05.07 v 22:49

čau měl jsem ju 3roky:olej polosyntetiku 10w40, valil jsem motul,plná syntetika ti tak akorát povolí usazeniny co už v motoru sou a z prvovýroby je tam polo takže lamely na spojce byly v oleju takovém a neměl bys dávat jiý. tomu laufu bych akrapovič neříkal, ale zvuku věřím měl jsem sito racing lauf a mazec. spotřeba byla 2.5 -3litry.lítala 125 po rovině. gumy ideál mitasky.levné a drží fest.

Vidadek napsal 30.05.07 v 22:18

Jeste malá otázečka co do toho lejete za olej? Polosyntetika nebo Syntetika? vim jen ze se tam ma davat SAE 10W 40. Nalil jsem tam Castrol plna syntetika SAE 10W 40 udělal jsem to špatně?

Vidadek napsal 30.05.07 v 22:11

Zdarek jezdim silnici! Chci aby to dobre sedelo! Mimochodem nevi nekdo kdyz dam pryc omezovac jak popisuje gynekolog jestli odstranim i omezovac otacek? Diky

Diesell46
Diesell46 napsal 30.05.07 v 22:08

PEkny DeRko a co chces kupovat za pneu?? jezdis teren nebo jak?