Suzuki DR 125 (1988)

Vlastník Jarky
Vloženo 21.8.2008
Aktualizováno 20.10.2010

Dne 24.3.2010 moje DR našlo nového majitele.DRko je spíše takovej DRžák než sprinter. je to všestranej sroj nestratíse ani na silnici a ani v terénu je to voskoušený ani sních ji nezastavi .zdokumentovano viz foto denik.

Hmmm jen pár.např.:Jawa 21,23,HondaRebel125,CBR125R rv04,05,06,Varadero125,Shadow125,Cagiva Elefant125,YamahaSR125 a YZF-R 125 a konečně Aprilia RS a AF1.ated v autoškole honda CBF 250 a ted k poslední jízdě my pučili ER-5.nejvíc jsem jichzatím nasbíral na SuzukI DR-S 125 je to fakt bezva stroj. najel přes 20 000km(+-250km páčmi asi 3 tejdny nefungoval tachák)zatím jsemnad míruspokojen na své stáří jezdí jak za mladaNejlepší na této motorce je vzhled dospělé motorky páč kdyby neměla na sedle napsáno 125 tak jí spousta lidí typuje tak na 350.
Tech. parametry: je to vzduchem a olejem chlazený motor,jednovalec o obsahu 124,9ccm,4T,OHC 2vvýkon 9,6 kw/13,6k při 9600ot/za minmax. km/h 120 /cestovní je tak okolo 80až 90 km/h pak už fouká 6 stup. převodovkaškoda že nemá el. startér "(ale zas o jednu věc cose může rozbít na tak starý motorce )"ale vypadáto pěkně když to člověk našlápne váha:119kg takže poměrně lehká mašina a dobře ovladatelná! ive městě je mrštná i přes svojí velikost a ta motorka není zrovna DRobeček!je to prostě bezva stroj
klady A zápory :
+ 6 stup. převodovka

+ 4T tím pádem malá spotřeba a velká výdrž

+ nízká hmotnost = obratnost+ zábava nechaj se stím super skákat železniční přejezdy

+ zatím žádná větší závada a při stáří motorky jetoco říct (doufám že mě taky nepotká!!!)

+ Blbuvzdornost a jednoduchost -prostě téměř nezničitelná

+ skoro vše se nechá naní opravit doma ( ale není to potřeba páč se udec nesere )

-bez.el.startéru

- málo úložného prostoru

- výkon ale co se dá čekat od 125ccm ve 4T

shrnutí kladů a záporů této motorky,a musím říc že ta motorka má víc kladu než zaporu a já jsem s ní nad míru spokojen a už se těším až zassníněkam vyrazím.tuto motorku můžu jed doporučit lepší stroj na naučení není!.

krásny zimní video http://www.youtube.com/watch?v=qrh4hKHfQSw

DR bez výfuku super zvuk http://www.youtube.com/watch?v=VefKmJfJe2w

ps. čeština my nikdy nešla tak se moc nedivte

Petr.DR
Petr.DR napsal 12.03.11 v 20:44

Suprový náklon, přeju úspěšnou sezonu, i ty další...10b

SvAP
SvAP napsal 26.07.10 v 09:36

wow.) ten náklon je fakt super:)) 10b:)

Bikeer_Bibii
Bikeer_Bibii napsal 04.05.10 v 21:29

10 b.. Krasne se mi nanii ten jeden den jelo :)

Šoty.
Šoty. napsal 16.03.10 v 11:52

Pěkné moto a ten náklon 10b jasnejch

berengar
berengar napsal 10.03.10 v 19:50

hodne pekny DRko a hlavne ty rafky jinak spousty km bez nehod