Suzuki RGV 250 Gamma (1991)

Vlastník PepinoRGV
Vloženo 27.8.2005
Aktualizováno 4.3.2008

Něco jsem si s ní už užil. Bezva moto lehké a celkem živé;), ale zabava začíná nad 8ooo.... Tak už byl konečně čas a je tu foto komplet..a už je podle mých představ....(jinak původem je Wolf 91. No, kdo by to poznal;) )

Info: Foto jsou ještě starší, až ta poslední (ne moc kvalitní) je nová! Tam už jsou oba kotouče, a nový motor :)

Výlety: Kamkoliv kde je dobrá cesta:) Jinak bezkonkurenčně Suzuki den.

Další info: Pokud někdo schání díly není problém mám doma ještě jednu..A nejaké zkušenosti s ní uz mám taky

fzr6
fzr6 napsal 15.07.10 v 16:58

rgv v kudlovicách? hm, za 10b!

kamoš
kamoš napsal 24.06.09 v 20:48

Čau Pepíno, jak to jde? Já moc nejezdím, ladil jsem skůtra, a taky taky SV-éčko, tak na RGV nebylo moc času. V Brně na Suzuki dni nás už nechtějí, tak nemám žádnou motivaci mašinu připravit.Potřebuji koupit novou zadní pneu a jít na technickou, pak možná najedu tak 100 km a bude podzim...
měj se pěkně a někdy se přijeď ukázat, vyjedem si společně a otestujem biky ve zrychlení

VRS
VRS napsal 19.05.09 v 21:03

jak je to teda s tím motorem? spotřeba...výkon...poruchovost?? a prej sedí do rámu z cagivi mita?? je to pravda? moc dík za odpověď

yamaharider
yamaharider napsal 05.11.08 v 13:55

s motorem snad ani nikomu zadny zkusenosti nepreju je super at jezdi:)

napsal 30.04.06 v 10:04

to Viper>>> Hm v Gamach se vyznáš, ale to že je tam napsané WOLF to ti nic moc neřeklo co?? Jestli máš nějaké větší zkušenosti ohledně motoru a tak to by se mi dost hodilo! Napiš kdyžtak na mail nebo na icq . Předem díky