Honda VFR 800 (1999)

Vlastník alik32
Vloženo 13.4.2011
Aktualizováno 28.1.2013

Nádherná bývalá vlajkoválodička hondy výborný cestovatel všestraná motorka na které se dá projed celá Evropa nebo jen tak do krámu pro rohlíky a mlíko ))

První dojmy - Při první jízdě jsem si říkal panebože co jsem si to koupil ??? Je fakt že na VFR si musí člověk zvyknout ale jak přivykneš už tě z ní nikdo nesundá :-D

2011"Koupil jsem ji teprve letos od chlapíka z českých Budějovic je přitažená z rakouska a na budíku měla pouhých neuvěřitelných 13600km. "2012" Už spolu jezdíme druhou sezonu a jsem přesvědčen že jsem vybral zprávně tedy neměnil bych síla výkon rychlost všechno je jak má být mohu všem doporučit!!!
28.1.2013 Jezdíme spolu už dvě sezony a jelikož se má drahá polovička začala na zadním sedle nudit tak si taky udělala papíry na mašinu. Koupili jsme jí Kawasaki ZR 7 ,ale abych se doatal k jádru věci po svezení na její kawě jsem se pouze ujistil že VFR je ta nejlepší mašina a jsem šťastnej že jsem si ji pořídil a neměnil bych !!! Za nic na světě!!! Sakra už aby bylo jaro !!!

Arty
Arty napsal 30.03.15 v 11:15

Diky za hodnoceni me VFR, jsem zvedav jestli i u teto generace bude problem s regulatorem.. at se podari sehnat novy

IMV1000
IMV1000 napsal 27.05.13 v 13:42 10b.

krásná motka od okřídlené značky . Uvažoval jsem o ní, vyhrála ale jiná

Marty58
Marty58 napsal 02.04.13 v 19:38 10b.

díky Tvůj rudý rychlík je také pěkný..

Holanek
Holanek napsal 01.04.13 v 11:01 10b.

Krásná mašina. Hlavně v té červené barvě ji to sluší. Jen dávej pozor, aby Ti brzy manželka nedejchala na záda. :) šťastné a spokojené kilometry ve dvou přeji. :)

Marty--Mortimer
Marty--Mortimer napsal 21.03.13 v 17:52 10b.